internet dostawca

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
TomekŻ

internet dostawca

Post autor: TomekŻ »

jak w temacie - jaki dostawca internetu jest u was najlepszy? piszcie. moze dzięki temu znajdziemy lepsze opcje i będziemy mniej płacić jak porównamy. Ja chcę zrezygnowac z upc i szukam czegos tanszego
Awatar użytkownika
wakacjedwa
Posty: 72
Rejestracja: 10 lis 2019, 12:26

Re: internet dostawca

Post autor: wakacjedwa »

Okolice Białegostoku a konkretnie internet w Siemiatyczach , polecam operatora Koba. To sprawdzony dostawca, cechuje się wysoką dostępnością usług, oraz bardzo rzetelnie skalkulowanymi cenami. Można powiedzieć że to jedna z lepszych alternatyw jeśli chodzi o ten region kraju. Usługi realizują już od wielu lat, polecam sprawdza się bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
monia
Posty: 67
Rejestracja: 18 paź 2019, 7:27

Re: internet dostawca

Post autor: monia »

U mnie jest już najlepszy dostawca usług internetowych a więc nie szukam innego. Dzięki niemu bez trudu pobieram z sieci nawet bardzo duże pliki w zaledwie kilka chwil czy oglądam ulubiony serial lub film w najlepszej możliwej jakości online
krzychuu

Re: internet dostawca

Post autor: krzychuu »

A jest tu może ktoś z Białegostoku ? Jeśli tak i jestescie na etapie szukania sprawdzonego dostawcy usług takich jak internet ( stałe łacze) czy telewizja kablowa to zdecydowanie w warto skontaktować się z firmą ELPOS. Działają na rynku już dłuższy czas, oferują wysoką jakość usług a do tego konkurencyjne ceny i bardzo pomocną obsługę klienta.
kamisia

Re: internet dostawca

Post autor: kamisia »

Słyszałam, że bardzo dobry internet właśnie ma firma KOBA https://www.koba.pl/ . Ja właśnie planuję się zgłosić, ponieważ też szukam dla siebie lepszego dostawcy, a ich oferta na prawdę mi się spodobała i myślę, że będę zadowolona z ich usług. Bo zresztą cieszą się pozytywnymi opiniami.
Minki

Re: internet dostawca

Post autor: Minki »

Firma inea.pl oferuje interesujące pakietu na internet, telewizję i sieci komórkowe. Jeśli jesteś deweloperem i szukasz opcji na światłowód, firma ta oferuje usługi na inwestycje deweloperskie na korzystnych warunkach.
ODPOWIEDZ