Wanna wolnostojąca - co sądzicie?

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Kamyk

Wanna wolnostojąca - co sądzicie?

Post autor: Kamyk »

Hej, czy będziecie mi w stanie powiedzieć coś więcej na temat wanny wolnostojącej i jednocześnie gdzie warto będzie takich propozycji szukać licząc na dobrą jakość, profesjonalizm obsługi i jednocześnie terminowość przeprowadzonych realizacji, bo jesteśmy na etapie planowania naszej przyszłej łazienki. Pozdrawiam i z góry dziękuje za spostrzeżenia!
Luliana

Re: Wanna wolnostojąca - co sądzicie?

Post autor: Luliana »

Jest to na pewno stylowa opcja i widać coraz większe zainteresowane takimi rozwiązaniami do łazienki. Jeśli ma to być porządna wanna wolnostojąca w nowoczesnym kształcie to sprawdź sobie ofertę ŁazienkaPlus u których możliwości na pewno nie brakuje, jak na przykład Oltens Gocta 170x78, na pewno są one droższe niż te standardowe do zabudowy. Natomiast marzenia warto również spełniać ;)
Zuzka44

Re: Wanna wolnostojąca - co sądzicie?

Post autor: Zuzka44 »

Nie zawsze jest możliwość zrobienia takiej wanny, natomiast w swoim domu jak najbardziej i według mnie zdecydowanie warto mieć je na uwadze. Jeśli zależy Ci na dobrej cenie i różnych opcjach dostępnych to trzeba przyznać, że w lazienkaplus jest w czym wybierać. No i jest sporo promocji z tego co widziałem
Kamyk

Re: Wanna wolnostojąca - co sądzicie?

Post autor: Kamyk »

Skoro tak radzicie to na pewno sprawdzę w takim razie i oczywiście zobaczymy co ostatecznie z tego wyniknie oraz na jakie rozwiązania ostatecznie się zdecydujemy. Pozdrawiam!
Fania89

Re: Wanna wolnostojąca - co sądzicie?

Post autor: Fania89 »

Co do wyboru stylowych, pojemnych i dobrze wykonanych wanien wolnostojących to na pewno poszukiwania warto rozpoczynać od takich sklepów, jak ŁazienkaPlus i tutaj https://lazienkaplus.pl/pl/wanny-wolnostojace,16,323,c/. W tym również z tego co widziałam są czarne typu Ksuro 02 w rozmiarze 160x74cm, pozdrawiam :D
Wartki

Re: Wanna wolnostojąca - co sądzicie?

Post autor: Wartki »

Każdy, kto planuje remont łazienki, wie, jak ważny jest wybór odpowiednich materiałów i akcesoriów. Na https://balneo.pl/ można znaleźć szeroki wybór produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Polecam szczególnie ich kolekcję baterii łazienkowych.
mamamai

Re: Wanna wolnostojąca - co sądzicie?

Post autor: mamamai »

Jak wygląda ogólnie działanie, jeśli pomocna mi okaże się taśma piankowa samoprzylepna ? Właśnie nad nią się skupiam i nie mam pewności, co robić. Każdy dla mnie jakieś odpowiedzi, niemniej jednak sobie to mogę sprawdzić. Dajcie znać, co widzicie i jak to ogólnie?
KalinaOs

Re: Wanna wolnostojąca - co sądzicie?

Post autor: KalinaOs »

Jeśli do wanny będziecie szukali dobrej jakości baterii to warto zajrzeć na https://sklep.sotbe.com/baterie-lazienkowe-wannowe gdzie znajdziecie zarówno wersje chromowane, jak i w czarnym wydaniu. Jak na przykład sotbe nea, daj znać jak tam idą poszukiwania i oczywiście któa z opcji w zczególnosci wpadłą Wam w oko.
ODPOWIEDZ