nietrzymanie moczu

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
malina55

nietrzymanie moczu

Post autor: malina55 »

są tu osoby, które miały problem z nietrzymaniem moczu? Czy wiecie gdzie jest duży wybór środków higienicznych i do tego dobre ceny? Może polecicie konkretne produkty?
Gość

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Gość »

Zobacz w DOZ, tam mają spory wybór tego typu produktów, no i są w przystępnej cenie. Mi swego czasu udało się nawet dostać jakieś próbki, super opcja na wypróbowanie przed zakupem ;)
malina55

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: malina55 »

o te próbki pytałaś w DOZ czy były gdzieś wyłożone na standach? na pewno się do nich wybiorę, bo nie czuję się komfortowo na co dzień z tym problemem, mam nadzieję że coś mi doradzą
Gość

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Gość »

Próbki były wyłożone na takich tekturowych standach, ale jeśli nie widzisz u siebie w aptece to zawsze warto podpytać przy okienku i myślę, że coś się znajdzie ;)
natulina

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: natulina »

Miałam z tym problem po ciąży, na szczęście już wszystko w normie. Bardzo pomogły mi wtedy wkładki na nietrzymanie moczu. W dozie mają duży wybór, warto zapytać o próbki i wybrać odpowiednie dla siebie
rynna38

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: rynna38 »

Mnie też nietrzymanie moczu spotkało teraz po ciąży, jakoś sobie radzę, na razie też korzystam z wkładek higienicznych. DOZ ma najlepsze ceny i chyba największy wybór.
ODPOWIEDZ