sprawa rozwodowa

Wszystko o najlepszych adwokatach i prawnikach.
Awatar użytkownika
kas
Posty: 17
Rejestracja: 27 wrz 2019, 4:44

sprawa rozwodowa

Post autor: kas »

Jak wygląda sprawa rozwodowa ? Jakie dokumenty trzeba dostarczyć i do kogo najlepiej się udać? Pomożecie? niedawno dowiedziałam się że mąż mnie zdradza regularnie. Czy mogę uzyskać z tego tytułu część majątku?
Awatar użytkownika
ziko
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2019, 16:47

Re: sprawa rozwodowa

Post autor: ziko »

Jeżeli nie macie podpisanej intercyzy to możesz puścić go nawet w skarpetkach. Jest wiele kancelarii prawnych które mogą pomóc Ci z rozwodem oraz w udowodnieniu winy. Na stronie http://jrkancelaria.pl tej kancelarii odnajdziesz kontakt do adwokata który zajmuje się tym działem prawnym.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: sprawa rozwodowa

Post autor: Rabka »

Taka sprawa rozwodowa to nic przyjemnego i na pewno wiąże się z bardzo dużym stresem. Dlatego też sądzę, że warto skorzystać wtedy z profesjonalnej pomocy prawnej - dobry prawnik zajmie się wszystkimi formalnościami. Jak widać na stronie internetowej https://gaworkancelaria.pl/rozwody/, to między innymi Kancelaria Prawna Gawor z Krakowa takimi właśnie sprawami się zajmuje. Czy ktoś z Was miał z nią do czynienia wcześniej?

gbe music
Awatar użytkownika
natik
Posty: 69
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:31

Re: sprawa rozwodowa

Post autor: natik »

Jeśli rozwód to najlepiej z pomocą adwokata. Tak doradziłam bratu i teraz jest mi wdzięczny, że mnie posłuchał. Jego była żona nie miała żadnych skrupułów i jeszcze dużą wyobraźnię. Dzięki adwokatowi Łukaszowi Węgłowskiemu ze Szczecina nie poszło jej tak łatwo jak sobie obmyśliła. Adwokat to wie co robić, ma doświadczenie i zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Pan Łukasz się sprawdził w 100%.
ryśka

Re: sprawa rozwodowa

Post autor: ryśka »

W takiej sytuacji najlepiej jest skontaktować się z dobrą kancelarią prawną jak https://ekancelaria.tv/ , dosyć szybko odpowiadają na zadane im pytania, potrafią świetnie doradzić, a to wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu, więc jest to duży plus według mnie.
główka

Re: sprawa rozwodowa

Post autor: główka »

W Trójmieście najlepszym prawnikiem od spraw rozwodowych jest chyba mec. Cejrowski - z racji wiedzy, doświadczenia i wyczucia. Bardzo dużo spraw wygrywa, kończą się po jego myśli ku zadowoleniu klientów. Trzeba pamiętać że rozwód mimo, że stresujący, to dopiero początek - pozostaje kwestia opieki nad dziećmi, alimentów czy także trudnego zwykle podziału majątku.
hałas

Re: sprawa rozwodowa

Post autor: hałas »

Słyszałam i nawet moja znajoma do niego zwróciła się o pomoc w sprawie rozwodowej. Oczywiście wygrała, z orzeczeniem o winie męża który zdradzał ją od lat i poniżała straszliwie. Mimo ewidentnej jego winy nie miała sporych szans, bo nie miała wielu dowodów. Mec. wykorzystał doświadczenie i to, co udało jej się zdobyć ,podpowiedział ciekawe opcje i udało się wygrać
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: sprawa rozwodowa

Post autor: balonik »

Faktycznie sam rozwód to raczej nie jest nic miłego i moim zdaniem warto jest również co nieco na jego temat wiedzieć. Właśnie dlatego ja jestem zdania, że warto jest przeczytać wpis https://ostrowiecka.pl/2021/06/01/podzi ... -a-dzieci/ jak wygląda kwestia podziału majątku po rozwodzie.
żona

Re: sprawa rozwodowa

Post autor: żona »

Jeżeli poszukujecie dobrej kancelarii który zajmuje się rzeczami takimi jak: stwierdzenie nieważności małżeństwa lublin - to moim zdaniem warto kliknąć w link, aby zobaczyć ofertę tej kancelarii. Wydaje mi się, że to odpowiednie miejsca do rozwiązania tego typu sytuacji.
Włodek

Re: sprawa rozwodowa

Post autor: Włodek »

Co by nie mówić to zdecydowanie sama sprawa rozwodowa dla nikogo raczej nie jest miła, ale jeśli już jej nie unikniemy to chociaż dowiedzmy się czegokolwiek na jej temat. Dlatego ja polecam każdemu zapoznanie się z wpisem https://www.globewings.net/pl/zycie/pie ... dziec.html gdzie dokładnie opisano co należy wiedzieć przed pierwszą sprawą rozwodową.
ODPOWIEDZ