Dentysta

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
lioo

Dentysta

Post autor: lioo »

Gdzie na leczenie kanałowe?
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
mimi

Re: Dentysta

Post autor: mimi »

Ja miałam robione leczenie kanałowe w zeszłym miesiącu. Wszystko dobrze się zagoiło, ząb mnie już nie boli i nic złego się z nim nie dzieje, został uratowany :). Do dentysty poszła do przychodzi Dental w Lublinie na ul. Lwowskiej. Ich oferta jest szeroka, oczywiście dostałam znieczulenie, więc leczenie odbywało się zupełnie bez bólu. Do tego leczenie kanałowe było pod mikroskopem, dentysta wykonał kawał dobrej roboty. Miejsce jest godne polecenia, już sprawdzone, od lat chodzę wyłącznie do nich. 
ODPOWIEDZ