Parki rozrywki

Transport międzynarodowy, przewóz osób, biura podróży. Znasz kogoś, kogo warto polecić? Podziel się z nami wiedzą.
Awatar użytkownika
kokszka
Posty: 142
Rejestracja: 30 sie 2019, 16:37

Parki rozrywki

Post autor: kokszka »

Do jakiego parku rozrywki pojechać z dzieckiem?
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Parki rozrywki

Post autor: Rabka »

Jeśli z dzieckiem, to tylko do RABKOLANDU w Rabce-Zdrój ;) Z ofertą tego parku możecie zapoznać się na stronie https://www.rabkoland.pl/. Jak widać atrakcji dla najmłodszych tam nie brakuje. Oprócz tego znajdziecie tam różne punkty gastronomiczne, bo po takiej zabawie łatwo zgłodnieć ;)

forum swps
Awatar użytkownika
gaba
Posty: 33
Rejestracja: 23 lut 2020, 21:54

Re: Parki rozrywki

Post autor: gaba »

Takie parki rozrywki to pożyteczna rzecz i jakże skutecznie odciąga dzieci o telewizora lub komputera. Warto przy tym wiedzieć, że mini park rozrywki da się dzieciakom zorganizować też we własnym ogrodzie, aby na co dzień się nie nudziły i zażywały ruchu na świeżym powietrzu. Ja dążę właśnie ku realizacji takiego pomysłu. Kupiłam zjeżdżalnię i duży basen ogrodowy. Pojawił się jednak pewien problem- mianowicie dla moich pociech basen jest nieco za wysoki. Dlatego zdobyć muszę jeszcze drabinki basenowe. Orientujecie się może gdzie mogłabym dostać takie akcesoria z gwarancją bezpieczeństwa i trwałości dłużej niż jeden sezon?
Ryśkoo

Re: Parki rozrywki

Post autor: Ryśkoo »

Wiem o czym mówisz. Akurat moja córka to wulkan energii, więc nie muszę jej zbytnio namawiać do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Mamy mnóstwo zabawek na ogrodzie. Piaskownica, zjeżdżalnia, trampolina i dwa baseny dmuchane. W tym roku chcemy zainwestować w duży basen stelażowy. Dobrze, że wspomniałaś o problemie z drabinką. Od razu zamówimy w komplecie.
ODPOWIEDZ