Strona 1 z 1

Gastronomia - wybór

: 27 paź 2021, 17:04
autor: Antoń
W takim razie jeżeli szukacie konkretnych specjalistów w zakresie wyboru dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego do swojego lokalu, czy restauracji to na pewno warto tutaj zdecydowanie wymienić ofertę hurtowni MultiGastro w którym znajdziecie również takie rozwiązania szatkownica gastronomiczna https://multigastro.pl/szatkownice także mają dosłownie wszystko co potrzebne. Nie zapominając o pomocnej obsłudze i terminowości dostaw co jednak w branży horeca jest wręcz kluczowe. Udanego rozwoju!

Re: Gastronomia - wybór

: 30 paź 2021, 22:11
autor: Tomek Kow
Na start musisz mieć jakieś 40kk. I najlepiej jakieś dobre miejsce upatrzone gdzie jest stały przepływ ludzi np dworzec, okolice szkoły, rynek itp Każda miejscowość ma swoją specyfikę, więc nie patrz tylko na to ilu jest mieszkańców tylko szerzej. Na początku masz spotkanie z handlowcem Bafry tel i osobiście. Wtedy wszystkiego się dowiesz. Jeśli warunki będą Ci odpowiadały podpisujesz umowę i oni organizują resztę. Tak w telegraficznym skrócie. Mi całe formalności nie zajęły dużo czasu. Bardziej wczułem się w organizację miejsca. A biznes mam już 3 lata i nie mogę narzekać:)

Re: Gastronomia - wybór

: 17 gru 2021, 14:10
autor: jawk
Wyposażenie już mamy, ale dzięki, namiary zawsze się przydadzą. Przez ostatnie kilka miesięcy eksperymentowaliśmy z różnymi smakami i sprawdzaliśmy różnych dostawców przypraw i mieszanek do gastronomii. Na tej podstawie wybraliśmy jednego, którego oferta najbardziej nam odpowiada. Jest to firma Kaczor POLsmaki https://polsmaki.com.pl/produkty,5,pl.html ze Środy Wielkopolskiej. Ich produkty są aromatyczne, mają odpowiednie składy, świetnie nam się sprawdzają, no i są dostępne w atrakcyjnych cenach, polecam.