BHP

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, hasło możesz zakupić tutaj: sklep.krajowy.biz.

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: BHP

Re: BHP

autor: waos » 09 gru 2021, 19:04

Oczywiście takie szkolenia są obowiązkowe, ale jeżeli już mówimy o bezpieczeństwie i higienie pracy, to trzeba powiedzieć także o tym, że trzeba dostosować warunki pracy do pracowników. U nas potrzebne były na przykład urządzenia filtrowentylacyjne. W nie zaopatrzyliśmy się od producenta Klimawent S.A. https://klimawent.com.pl/oferta/urzadze ... alniczych/ z Gdyni. Oni mają w swojej ofercie wiele różnych produktów, które ich doradcy pomogli nam dobrać, do naszego zapotrzebowania. Stanowiskowe urządzenia filtracyjne do pyłów spawalniczych, jakie od nich kupiliśmy, działają niezawodnie, są bardzo wysokiej jakości i możemy je śmiało polecić, bo w pełni spełniają swoją funkcję.

Re: BHP

autor: nikliński » 15 paź 2021, 0:17

Jeśli chodzi o szkolenia bhp Katowice to sprawdzi wam się firma Inka BHP https://bhp-inka.pl/szkolenia-bhp/ Oprócz szkoleń oferują też inne usługi jak instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, przeglądy gaśnic czy nadzór bhp. Firma działa solidnie, to doskonali fachowcy z dużym doświadczeniem, mają bardzo fajnych instruktorów, którzy potrafią dobrze przekazywać wiedzę, do tego cenowo jest u nich w porządku. Zdecydowanie po całości mogę wam tę firmę doradzić, na bank będziecie zadowoleni z wyboru.

Re: BHP

autor: żaba » 10 sie 2021, 11:18

Ostatnio poszukiwałem dobrego sklepu internetowego z produktami związanymi ze spawaniem. Jeśli również szukacie tego typu sklepu online, to polecam sprawdzenie w wolnym czasie tego linka: https://matiw.pl/pl/c/BHP/5 gdzie znajdziecie najpotrzebniejsze produkty, dzięki którym będziecie mogli podjąć dalsze działania w waszej pracy. Jeśli o mnie chodzi, to będę stałym klientem.

Re: BHP

autor: Michał » 18 maja 2021, 14:51

A wiecie może gdzie jest w sprzedaży dobra chemia przemysłowa do spawania? Szukam jakiegoś sklepu, w którym mógłbym z powodzeniem zakupić takie produkty z zakresu bhp. Jeśli znacie jakiś sklep, który ma taki asortyment, to dajcie znać. Będę wdzięczna.

Re: BHP

autor: ebóbeke » 21 mar 2021, 11:37

Ja ostatnio rozglądałem się za firmą, która zajmuje się świadczeniem usług i szkoleń BHP. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://www.sebal-bhp.pl/ i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego to polecam wam się do nich zgłosić.

Re: BHP

autor: ewuś0400 » 07 mar 2021, 0:51

Nie można zapomnieć o tym, że szkolenia BHP są obowiązkowe niemalże w każdej firmie i regularnie trzeba je wykonywać. Jeśli interesujecie się konkretnym szkoleniem i jeśli jeszcze nie znaleźliście odpowiedniego, to mogę Wam polecić szkolenia bhp w Krakowie - https://www.tarbonus.pl/pl/kontakt/1-oddzia-krakow/

Re: BHP

autor: Bolesław » 28 lut 2021, 19:54

Kolega na tym forum polecał sklep https://www.egsystem-sklep.pl/. Z ciekawości zajrzałem na ich stronę i porównałem ceny ze sklepem z którego do tej pory zamawiałem akcesoria BHP. Zamówiłem na próbę buty, maski i rękawice. Dostawa przyszła na drugi dzień, wszystko bardzo dobrej jakości, żadnych braków. Cóż, trzeba zmienić dostawcę.

Re: BHP

autor: Greta » 19 lut 2021, 18:38

Szkolenia przeciwpożarowe to nie wszystko. Trzeba też wiedzieć, jak wiedzę zastosować w praktyce, np. podczas ewakuacji. W takiej sytuacji przyda się system sygnalizacji pożaru, który wykrywa dym lub ogień już we wczesnej fazie, dzięki czemu można ewakuować bezpiecznie pracowników z firmy. Więcej informacji na temat urządzeń tutaj https://fpi.com.pl/oferta/systemy-sygnalizacji-pozaru/ .

Re: BHP

autor: Antonika » 02 sty 2021, 18:54

Ważna rzecz, na pewno niezbędna. Przepisów BHP trzeba się trzymać. W wielu przypadkach kluczową kwestią będą porządne ubrania robocze. Po te warto zajrzeć sobie na https://meridus.pl Mają tu bardzo duży ich wybór.

Re: BHP

autor: Grzegorz Żardo » 29 gru 2020, 22:51

Przestrzeganie zasad BHP jest bardzo ważne w zakładach pracy. Ważną są również środki odkażające i dezynfekujące, które chronią pracowników przed przenoszeniem różnych chorób. Duży zasób tego rodzajów środków można znaleźć na stronie https://exterya.com/sklep/srodki-dezynfekujace/. Ceny także są dostępne.

Re: BHP

autor: Krać » 28 gru 2020, 15:39

Bhp to ważna a tak często bagatelizowana kwestia w firmach. Na pewno dobrym rozwiązaniem jest kompleksowa obsługa bhp która oferują takie firmy jak https://www.tbf.pl/ . U nas prowadzą okresowe i oczywiście wstępne szkolenia dla pracowników

Re: BHP

autor: Zaręba » 01 gru 2020, 22:11

Każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom bezpieczeństwo w miejscu pracy. Trzeba tak dobrać akcesoria BHP, żeby nie tylko być w zgodzie z przepisami, ale nawet trochę je wyprzedzać. Odpowiednie tablice informacyjne, zabezpieczenie na wypadek pożaru, ale także gumowe maty chroniące przed upadkiem - to wszystko składa się na bezpieczeństwo pracowników. Bardzo ciekawy artykuł o tym jest na stronie EG System https://www.egsystem-sklep.pl, gdzie można również zakupić różne akcesoria BHP.

Re: BHP

autor: lesch.violette » 18 sie 2020, 10:17

Wszędzie tam, gdzie pracownicy mają do czynienia z niebezpiecznymi substancjami, wymagane jest noszenie aparatów oddechowych https://cleanspacetechnology.macpol.pl/. Uruchamianie i wyłączanie aparatu wyzwala czujnik reagujący na oddech, który dostarcza powietrze indywidualnie do potrzeb użytkownika w zależności od wysiłku.

Re: BHP

autor: Gryksa » 11 sie 2020, 13:14

W tych kwestiach nie można się uginać, trzeba o to zadbać w firmach i tyle. Szczególnie teraz stawia się na dezynfekcje na pierwszym miejscu. Tu na stronie https://ozonatory.eu znajdziecie firmę gdzie będziecie mogli zaopatrzyć się w ozonatory, płyny i żele do dezynfekcji.

Re: BHP

autor: wiedźmin » 01 maja 2020, 2:01

U nas szkolenia nowych pracowników odnośnie BHP przeprowadza firma z zewnątrz. Nie opłacało nam się zatrudniać na cały etat jednego pracownika. Podchodzimy do tej sprawy bardzo poważnie. Tak samo jak do wyposażenia pracowników w odzież ochronną. Nie zapominamy również o rękach, które najbardziej są narażone na uszkodzenia. Dlatego naszym pracownikom dajemy najlepsze rękawice bhp skórzane http://levelsc.pl/rekawice-bhp-skorzane/. Firma ma niskie ceny, ponieważ całą produkcję wykonują samodzielnie. Warto się nią zainteresować.

Re: BHP

autor: pufcia » 15 kwie 2020, 10:31

Zdecydowanie zgadzam się z tym, że bardzo ważne są szkolenia zwłaszcza jeśli chodzi o bhp i ppoż. Ale oprócz szkolenia pracowników nie zapominajmy o odpowiednim zabezpieczeniu naszej firmy i miejsca pracy. Dlatego też powinniśmy rozważyć taki audyt zewnętrzny dzięki któremu będziemy mieli pewność, że spełniamy wszystkie normy bezpieczeństwa. My skorzystaliśmy z usług tej firmy https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ która bardzo szybko i sprawnie przeprowadziła naszej firmie taki audyt

Re: BHP

autor: Bogusia23 » 27 mar 2020, 17:24

Z pewnością kwestia BHP to podstawa w każdej firmie zatrudniającej personel. Każdy pracownik musi być odpowiednio przeszkolony przed przystąpieniem do swoich obowiązków. Dlatego warto podejść naprawdę na poważnie do tej kwestii i zorganizować dla pracowników szkolenie przez wykwalifikowanego trenera. Dużo dobrego słyszłam na temat szkoleń prowadzonych przez Centrum BHP Cezary Myśliwiec. Z tego co słyszałam, prowadząca szkolenie Pani Joanna świetnie i przystępnie potrafi przekazać swoją wiedzę i trafić do odbiorcy.

Re: BHP

autor: Anabelle » 21 lut 2020, 19:40

Odnośnie BHP to jest naprawdę wiele ciekawych szkoleń które moga nakreślić Ci dokładnie przestrzeganie przepisów. Na pewno warto będzie zainteresować się stroną jaką jest https://blog-glovex.pl/ gdzie ogólne pojęcie prawa BHP jest bardzo szeroko rozpisane. Warto się zainteresować stroną ponieważ informacje są naprawdę przydatne.

Re: BHP

autor: Kitty1995 » 03 lut 2020, 16:59

Hej. Potrzebna mi drobna pomoc. Potrzebuje 40 poleceń na jednej stronie więc szukam ludzi którzy założą konto przez mój link. Strona jest całkowicie bezpłatna wystarczy wejść przez link wejść w zakładkę Registration podać nazwę użytkownika mail i hasło. Ze strony nie trzeba korzystać ani nic robić. To nie jest żadne naciąganie ani nic w tym stylu. Jest mi to bardzo potrzebne a ciężko znaleźć 40 osób które założą konto przez link. Dlatego będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
Link: https://gvamoney.xyz/4009438537798/

Re: BHP

autor: Hejoho » 03 lut 2020, 11:32

Jeżeli chodzi zarówno o szeroki wybór odzieży ochronnej, jak i innych artykułów bhp, na pewno dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z ofertą https://prosave.pl/ . Mamy tam do wyboru wiele produktów różnych marek, a co więcej nie musimy obawiać się zbyt wygórowanych cen.

BHP

autor: markowa » 18 lis 2019, 16:42

Przepisy BHP to najbardziej istotna rzecz w każdym zakładzie pracy! Sama prowadzę własny biznes i zatrudniam naprawdę sporo osób. Wiem też jak ważne są szkolenia z zakresu BHP. Tutaj ważną rolę odgrywają firmy z doświadczeniem, na przykład https://kursbhp.com/ Jeśli jeszcze nie sprawdzaliście ich oferty, to warto to nadrobić.

Na górę