Zmywarka gastronomiczna - Wasze typy

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
żuk

Zmywarka gastronomiczna - Wasze typy

Post autor: żuk »

Czego szukam zmywarki do naszej małej gastronomii (mamy małą knajpkę), w związku z tym, że chodzi średnio 2 razy dziennie ma być pojemna i bardzo oszczędna, nie musi być super cicha, przede wszystkim ma być solidna, wytrzymała, nie chce mi się już bawić w serwisowanie etc. nie mam na to czasu a każdy dzień bez zmywarki to gehenna. Doradźcie coś nam proszę , pilenie!!!!

xądą

Re: Zmywarka gastronomiczna - Wasze typy

Post autor: xądą »

Do lokalu gastronomicznego musisz miec zmywarke(wyparzarke,czy jak sie nazywaja) przemyslowa. Nie bedziesz miala czasu na dwugodzinne cykle zmywania zwyklych, domowych zmywarek (te przemyslowe maja cykle kilkuminutowe), no i tak intensywna eksploatacja sprawi, ze zwlaszcza taki badziew, jak mastercook padnie po max roku. No i pewnie sanepid ci nie zaakceptuje domowej zmywarki.

numark nv serato

józka józka

Re: Zmywarka gastronomiczna - Wasze typy

Post autor: józka józka »

Zmywarki gastronomiczne są bardzo różne. To czy zmywarka będzie dokładna zalezy od tej konkretnej zmywarki. Niektore sa lepsze, niektóre są gorsze. Osobiście nie wyobażam sobie prowadzenia większej gospody bez zmywarki ( chociażby do szkła). Nie kupuj takiej w zwykłym sklepie agd ale już porządną zmywarę, która jest dedykowana dla lokali.
Koszt to ok 2500-3000 czyli mniej niz zatrudnienie osoby do pomocy.

kiść

Re: Zmywarka gastronomiczna - Wasze typy

Post autor: kiść »

@Żuk, odsyłam Cię do marki https://www.winterhalter.com/pl-pl/ . Ja mam jak najlepsze zdanie o tej firmie. Po pierwsze jakość przez duże J, świetne parametry, łatwa obsługa. Co Ci mogę powiedzieć – to najlepiej wydane pieniądze. Każdemu polecam, inwestycja w zmywarki Winterhalter się zwróci.

ODPOWIEDZ