Wyposażenie siłowni

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Eryk-86
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2020, 6:31

Wyposażenie siłowni

Post autor: Eryk-86 »

Korzystając z sytuacji, jaka jest, postanowiliśmy z żoną wyremontować siłownię i salę fitness, żeby po otwarciu przywitać klientów nowym wystrojem i trochę też nowym sprzętem. Bardziej zależy nam na czymś dodatkowym, niż na wymianie tego, co mamy, bo sprzęt mamy dobry. Jestem ciekawy czy urządzając choćby siłownie w domu, jakiś sprzęt czy wyposażenie wyjątkowo pozytywnie Was zaskoczyło? Ja od siebie podpowiem, że żona wpadła na pomysł wałków do rolowania i nawet po zajęciach fitness oprócz rozciągania będzie rolowanie :)
Awatar użytkownika
oliwia_85
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2020, 22:21

Re: Wyposażenie siłowni

Post autor: oliwia_85 »

Rolowanie super! Ja akurat głównie biegam i bez wałka sobie nie wyobrażam teraz już funkcjonować! Ale trochę się też wzmacniam, osobiście uwielbiam ćwiczenia z ketlami i trzymam je na wieszakach na piłki - bardzo fajna sprawa :)


Obrazek
Kaśka

Re: Wyposażenie siłowni

Post autor: Kaśka »

Jak zabieracie się za kompletowanie siłowni to warto pomyśleć o dobrych rowerkach treningowych a takie dostaniesz tutaj https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet ... -1027.html Sprzęt wysokiej jakości i w niskiej cenie więc jako klient nie ma czego się przyczepić. Jest to tylko jedna z niewielu pozycji w ich ofercie także przejrzyj a być może znajdziesz coś jeszcze interesującego.
ODPOWIEDZ