Wycieraczki płaskie do auta - Visee

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
WojtekMr
Posty: 96
Rejestracja: 24 wrz 2019, 12:21

Wycieraczki płaskie do auta - Visee

Post autor: WojtekMr »

Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś wskazówki jeśli chodzi o wybór dobrej jakości wycieraczek płaskich do szyby przedniej oraz tylnej. Zastanawiam się nad wyborem Visee i jeśli macie może dla mnie jakieś dodatkowe informacje na ich temat to byłbym wdzięczny za podpowiedzi.
Awatar użytkownika
Emillo
Posty: 33
Rejestracja: 09 paź 2019, 14:52

Re: Wycieraczki płaskie do auta - Visee

Post autor: Emillo »

Akurat jeśli o mnie chodzi to jestem dużym zwolennikiem wyboru wycieraczek płaskich od Visee, a to ze względu na wykonanie konkurencyjne ceny i jednocześnie wysoką trwałość. Fajnie się sprawują (Aquatec) i jak na razie na pewno przy nich zostanę!
Awatar użytkownika
Kosi
Posty: 23
Rejestracja: 10 paź 2019, 11:01

Re: Wycieraczki płaskie do auta - Visee

Post autor: Kosi »

Emillo pisze: ↑30 mar 2020, 15:48 Akurat jeśli o mnie chodzi to jestem dużym zwolennikiem wyboru wycieraczek płaskich od Visee, a to ze względu na wykonanie konkurencyjne ceny i jednocześnie wysoką trwałość. Fajnie się sprawują (Aquatec) i jak na razie na pewno przy nich zostanę!
Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z opinią poprzednika, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości wycieraczek płaskich to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam abyście zwrócili uwagę właśnie na ofertę Visee w przypadku których można liczyć na wysoką jakość, przystępne ceny i jednocześnie różnorodność modeli w zależności od typu auta.
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 40
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:12

Re: Wycieraczki płaskie do auta - Visee

Post autor: SebastianMM »

Super, na pewno również sprawdzę co tam przygotowali jeśli chodzi o wycieraczki płaskie bo w tym przypadku akurat nie warto przepłacać.
Awatar użytkownika
WojtekMr
Posty: 96
Rejestracja: 24 wrz 2019, 12:21

Re: Wycieraczki płaskie do auta - Visee

Post autor: WojtekMr »

No i ja oczywiście dziękuje za informacje i chęci, bo nie zawsze pojawiają się odpowiedzi. W takim razie chyba już się upewniłem co do Visee i pójdę w tym kierunku jeśli chodzi o pióra wycieraczek do mojego VW ;)

konto gmail nie pamiętam hasła
Awatar użytkownika
Emillo
Posty: 33
Rejestracja: 09 paź 2019, 14:52

Re: Wycieraczki płaskie do auta - Visee

Post autor: Emillo »

Nie ma za co i oczywiście mam nadzieję, że uda Ci się podjąć dobrą decyzję zakupową bo powinny się sprawdzić w dłuższej perspektywie czasu. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Kosi
Posty: 23
Rejestracja: 10 paź 2019, 11:01

Re: Wycieraczki płaskie do auta - Visee

Post autor: Kosi »

Dokładnie i mam nadzieję, że podejmiecie dobrą i racjonalną decyzję zakupową. Może zdasz nam test jak u Ciebie się sprawdzają :)
ODPOWIEDZ