Pościel

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Kaśka

Pościel

Post autor: Kaśka »

Cześć. Chciałabym kupić dobrej jakości pościel o rozmiarze 140x200, bardzo zależy mi na dobrej jakości materiału. Moja siostra bardzo często zamawia w www.piekne-wnetrze.pl i jest mega zadowolona, a czy Wy odwiedzacie ten sklep?
Pozdrawiam i miłego dnia życzę ;)
Baśka91

Re: Pościel

Post autor: Baśka91 »

A jaki konkretnie materiał Cię interesuje? Ja ostatnio kupiłam pościel z lnu - fenomenalna sprawa, bardzo wygodnie mi się w niej śpi, idealnie trzyma ciepło, ale nie pozwala organizmowi na przegrzanie. Tego typu pościel znajdziesz w sklepie internetowym lensen. To sprawdzony sklep, kupuję tam bardzo często i nie tylko pościel, ale również ich inne wyroby z lnu ;)
Muśka

Re: Pościel

Post autor: Muśka »

W mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zajrzeć na https://loomframe.com/ z naprawdę szeroki wyborem wymiarów oraz wzorów. Do tego są to wyłącznie pościele bawełniane i nie mają negatywnego wpływu na skórę, warto trochę poczytać na ich stronie przed zakupem, a później przekonać się "na własnej skórze" co przygotowali oraz co może idealnie prezentować się w Waszej sypialni, które jednocześnie pozwolą się fajnie wyspać
ODPOWIEDZ