Mleka w proszku

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
arabella1993
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2021, 0:26

Mleka w proszku

Post autor: arabella1993 »

Cześć. Słyszeliście o mlekach w proszku Nuppi? Można je zamówić w sklepie naszsmyk.pl. Skłaniam się, żeby je przetestować, bo mają naprawdę dużo dobrych opinii. Wy też polecacie?
Awatar użytkownika
wirgilia-77
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2020, 9:57

Re: Mleka w proszku

Post autor: wirgilia-77 »

Każde mleko Nuppi sprawdza się u mnie w 100%. Obecnie mam mleko następne Nuppi Gold 2 i uważam za ogromną zaletę fakt, że ma wszystkie niezbędne dla niemowląt składniki odżywcze. Właśnie takie mleko mogę polecić.
Awatar użytkownika
kolumbijka
Posty: 95
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:24

Re: Mleka w proszku

Post autor: kolumbijka »

Najlepiej chyba jednak zapoznać się z wieloma produktami by decyzję podjąć rozsądnie. Mi sporo pomogły takie artykuły jak https://dzieciowo.pl/mleko-modyfikowane ... ecydujesz/ i opinie innych mam w sieci, zawsze to było łatwiej wybrać dietę dla dziecka mając jakieś opinie z czyjegoś doświadczenia
Łabia

Re: Mleka w proszku

Post autor: Łabia »

kolumbijka pisze: ↑10 maja 2021, 17:07 Najlepiej chyba jednak zapoznać się z wieloma produktami by decyzję podjąć rozsądnie.
To znaczy wiadomo, że jest tak, że jednemu dziecku będzie odpowiadało bardziej takie mleko, innemu dziecku inne, to jest normalne. Ja zdecydowałam się swojej córce podawać Hipp Bio Combiotik, bo mają potwierdzony certyfikatem ekologiczny skład, sprawdziło się:) Zero problemów z brzuszkiem u córki.
ODPOWIEDZ