Kredyty i pożyczki

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Arnolda1972
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 0:50

Kredyty i pożyczki

Post autor: Arnolda1972 »

Założę się, że znajdę tu kogoś, kto choć raz w życiu brał kredyt, zgadza się? Korzystaliście przy tym z pomocy doradcy kredytowego? Może znacie czasnakredyt.pl? Chciałabym się dowiedzieć, co na ich temat sądzicie.
Awatar użytkownika
Angelina-81
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2020, 17:23

Re: Kredyty i pożyczki

Post autor: Angelina-81 »

Doradcy z CzasNaKredyt to specjaliści, na których wiedzę i doświadczenie można zawsze liczyć. Finanse nie mają przed nimi tajemnic. Zaproponowali mi świetne rozwiązanie, jakim jest pożyczka konsolidacyjna, żeby połączyć wszystkie moje kredyty w jedno. Mieli rację, tak jest o wiele lepiej:)
dżesi

Re: Kredyty i pożyczki

Post autor: dżesi »

Pożyczek jest bardzo dużo rodzajów np. https://wygodnepozyczki.pl/ , istotne jest zatem to by znać różnice między nimi. Są też pożyczki długoterminowe, krótkoterminowe itd. Różnice między nimi są znaczące.
mózg

Re: Kredyty i pożyczki

Post autor: mózg »

W sumie każdy ma inne spojrzenie na ten temat, ale ja wam powiem, że myślę o pożyczkach, które będą dla mnie ułatwienie, nie obciążeniem. I w związku z tym myślę o tym, żeby na przykład spróbować z taką https://axi-card.pl/ kartą kredytową. Niektórzy mówią, że bardzo dobrze się ją spłaca i można mieć z tego naprawdę dobre doświadczenia. Wiec myślę o tym.
dokładna

Re: Kredyty i pożyczki

Post autor: dokładna »

Zwrot prowizji bankowej to temat, który w ostatnim czasie stał się stosunkowo głośny. Nic w tym dziwnego – biorąc pod uwagę, że w wielu przypadkach to prowizja stanowi lwią część całkowitego kosztu kredytu. Polecam poczytać o tym jak wygląda zwrót prowizji bankowej nieco dokłądniej.
Awatar użytkownika
movis
Posty: 55
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:37

Re: Kredyty i pożyczki

Post autor: movis »

żeby za kredyt nie przepłacić za dużo to jednak warto byłoby poszukać jak najkorzystniejszej oferty. ja wiem że na własną rękę jest to trudne, bo banków dużo i też nie łatwo to obliczyć. też lepiej z doradców https://www.boldinvest.pl/ skorzystać. to jest ogromna pomoc no i oszczędność czasu oraz pieniędzy
Siwiec Gęś

Re: Kredyty i pożyczki

Post autor: Siwiec Gęś »

Kredyty i pożyczki to pewnego rodzaju ryzyko, gdyż nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć naszą sytuację finansową na kilka lat. Jeśli jednak mamy problem ze spłatą kredytu we frankach warto sięgnąć po poradę u specjalistów. Firma https://zyciebezkredytu.pl/ile-kosztuje ... edyt-frank zajmuje się sprawami frankiewiczów i pomaga pozbyć się długów.
wiśniewskak

Re: Kredyty i pożyczki

Post autor: wiśniewskak »

Jeśli już mowa o specjalistach do spraw frankowiczów, to śmiało mogę polecić pomoc kancelarii Pilawska Zorski Adwokaci. Kontakt do nich: https://pzadwokaci.pl/
Naprawdę świetni specjaliści i przede wszystkim bardzo wyrozumiali. Moja sprawa z kredytem we frankach jest naprawdę tragiczna, a oni mimo tego dali mi nadzieję na wyjście z tego.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 67
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:02

Re: Kredyty i pożyczki

Post autor: lajla »

A czy wiecie co to jest ERIF ? Ja ostatnio się dowiedziałam, że w ogóle coś takiego istnieje. To jest Biuro Informacji Gospodarczej, dzięki któremu można sprawdzić swoją własną sytuacje finansową, lub sprawdzić też kontrahenta, z którym chcielibyśmy podjąć współpracę. Fajne jest to, że biuro Erif regularnie poddaje swoją baze danych weryfikacji, czyli wszystko co się tam znajduje, jest aktualne.
Caniaś

Re: Kredyty i pożyczki

Post autor: Caniaś »

Arnolda1972 pisze: ↑05 sty 2021, 1:26 Założę się, że znajdę tu kogoś, kto choć raz w życiu brał kredyt, zgadza się? Korzystaliście przy tym z pomocy doradcy kredytowego?
Ja akurat nigdy jeszcze nie brałam kredytu, nawet pożyczki. Teraz jestem w takiej sytuacji, że potrzebuję pożyczki i nie wiem, której firmie warto zaufać?

ll s
oewonga_pożyczki

Re: Kredyty i pożyczki

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga. Jeśli interesuje Cię pożyczka w firmie, która działa w sposób odpowiedzialny, to chciałbym Ci przedstawić naszą nową ofertę. Teraz, jako nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni w bardzo dobrej cenie – koszt pożyczki mogą zobaczyć po zalogowaniu się na swoje konto. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
Paweł

Re: Kredyty i pożyczki

Post autor: Paweł »

Niestety bazując na własnych doświadczeniach mogę powiedzieć, że kredyty to nie najlepsza opcja. Moim aktualnie zajmuje się kancelaria adwokacka dla Frankowiczów, bo bank okazał się być nieuczciwy, przez co jest sporo kłopotów i nerwów. Myślę, że lepiej żyć trochę skromniej, wynająć mieszkanie jeżeli nie mamy pieniędzy na budowę i odkładać sobie systematycznie.
ODPOWIEDZ