Szkolne dylematy

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Awatar użytkownika
Antonika
Posty: 57
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:41

Szkolne dylematy

Post autor: Antonika »

Nie mam pojęcia jak będzie wyglądać sytuacja za rok, no ale i tak muszę znaleźć jakąś szkołę dla syna. Trochę się o to boje, dlatego też chce znaleźć szkołę, która fajnie radzi sobie z zajęciami online, podejrzewam, że te i tak wejdą na stałe do programu:) Macie jakieś z tym doświadczenia? (Gdańsk)
Awatar użytkownika
Andzi
Posty: 13
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:36

Re: Szkolne dylematy

Post autor: Andzi »

Nie ma co się martwić na zapas, od nas raczej to nie zależy. Ja miałam ciężko z dwójką dzieci w domu, nauka online jest problematyczna, no ale jak nie ma innej opcji to trzeba brać co dają. Właśnie tu szkoła, nauczyciele są najważniejsi, moje dzieci chodzą do prywatnej, Te Vizji na gdańskiej morenie. Zajęcia są ciekawie prowadzone, a i program nauczania jest realizowany na bieżąco.
Awatar użytkownika
Serferka
Posty: 68
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: Szkolne dylematy

Post autor: Serferka »

My zmieniliśmy publiczną na prywatną już jakiś czas temu i była to świetna zmiana. W pierwszej szkole nie było nic w sumie do zarzucenia, ale przeprowadziliśmy się na drugi koniec miasta, no i zmiana szkoły była naturalna rzeczą. Opcje są nie do porównania, właśnie w Te Vizji jest dużo angielskiego, innych języków również, dużo zajęć dodatkowych, rozwojowych. Polecam.

policyjna kronika krakowska
Awatar użytkownika
Despero
Posty: 68
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:20

Re: Szkolne dylematy

Post autor: Despero »

Najlepiej wybierać tak, żeby nie trzeba było jeździć po korepetytorach, szukać dodatkowych zajęć poza szkołą, patrzcie też i pod tym kątem właśnie przy takich wyborach. Prywatne szkoły, takie większe placówki, mają tu myślę przewagę nad publicznymi według mnie
Awatar użytkownika
Martuska
Posty: 8
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:06

Re: Szkolne dylematy

Post autor: Martuska »

Przeprowadzamy się do Gdańska i już mamy upatrzoną szkołę dla syna. Dużo czytałam, robiłam rozeznanie i w internecie dużo można znaleźć o Te Vizji, właśnie o tej szkole na gdańskiej Morenie. Dzwoniłam, pytałam się i wszystko wydawało mi się super. Myślę, że taki wybór będzie strzałem w 10.
Awatar użytkownika
michalbrzezniak
Posty: 72
Rejestracja: 07 wrz 2020, 14:28

Re: Szkolne dylematy

Post autor: michalbrzezniak »

Despero pisze: ↑20 mar 2021, 13:20 Najlepiej wybierać tak, żeby nie trzeba było jeździć po korepetytorach, szukać dodatkowych zajęć poza szkołą, patrzcie też i pod tym kątem właśnie przy takich wyborach. Prywatne szkoły, takie większe placówki, mają tu myślę przewagę nad publicznymi według mnie
Zgadza się. Ja także posłałem syna do Prywatnej Szkoły. Akurat jestem z Białegostoku i wiem, że nie jest łatwo znaleźć dobrą placówkę. Wybieraliśmy długo. Obecnie syn uczy się w PSP Świat Ucznia ale wśród rodziców panuje opinia, że wybór szkoły to powinien być wybór - niejednorazowy. Powinno się analizować inne ośrodki nauczania, inne szkoły itp. Tak czy inaczej, bardzo dobrze jest sprawdzić tylko te placówki, które mają bardzo bogaty wybór konkretnych zajęć.
Awatar użytkownika
Gryksa
Posty: 116
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: Szkolne dylematy

Post autor: Gryksa »

No i tu jest przewaga większych miast muszę przyznać. Pamiętam jak mieszkałam na wsi to była tylko jedna szkoła do wyboru i nikt nie narzekał. Jednak przyznaje, że jak jest wybór to jest znacznie lepiej. Polecam też postawić właśnie na prywatne szkoły, szczególnie właśnie Te Vizja super się sprawdza, a i lekcje online sprawdzają się świetnie.

mexller sisi
Stąska3

Re: Szkolne dylematy

Post autor: Stąska3 »

A to ja też mogę z chęcią polecić tą samą szkołę:) Zajęcia w Te Vizji są rzeczywiście dobrze prowadzone, dzieci nawet chętnie się uczą przed komputerem co mnie bardzo zdziwiło. Najważniejsze jest to, że program jest realizowany, więc na egzaminy będą gotowe.
Awatar użytkownika
pojq889
Posty: 217
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:27

Re: Szkolne dylematy

Post autor: pojq889 »

Bardzo jestem ciekawa, gdzie kupujecie wszystkie potrzebne rzeczy i w jaki sposób wygląda Wasza wyprawka. Koniecznie powinniście zerknąć sobie na piórnik z wyposażeniem dla chłopca . Powinniście zerknąć sobie na stronę, gdzie wybór jest największy, bo wydaje mi się, że bez żadnego problemu online coś znajdę.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Szkolne dylematy

Post autor: balonik »

Myślę, ze takie dylematy pojawiają się wszędzie, ale jak dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci przebywających w szkole. Jak dla mnie bardzo wartościowym materiałem jest ten z http://www.adept-liceum.pl/jak-przeprow ... je-szkoly/ gdyż z niego dowiedziałem się w jaki sposób przeprowadzić ewakuację szkoły.
ODPOWIEDZ