Perfumy dla dzieci

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Perfumy dla dzieci

Post autor: Rabka »

Witajcie,
czy kupowaliście kiedyś jakieś perfumy dla dzieci? Ja ostatnio szukałam prezentu dla mojej chrześniaczki i udało mi się trafić na perfumy Barbie na stronie internetowej https://francuskieperfumy.pl/barbie-perfumy. Ogólnie dziewczynki bardzo lubią naśladować mamy i czuć się jak małe damy, więc sądzę, że każdej dziewczynce by się taki prezent spodobał :)
elżbieta35

Re: Perfumy dla dzieci

Post autor: elżbieta35 »

Wiem, że dzieciaki lubią naśladować rodziców czy starsze rodzeństwo ale sądzę, że dziewczynce na perfumy powinno pozwalać się raczej okazjonalnie, bo takie rozpieszczanie i od małego przyzwyczajanie do kosmetyków może niestety spowodować, że słodka dziewczynka wyrośnie na próżną kobietę. Ja pierwsze perfumy dostałam na 18-stkę, a więc gdy byłam już dorosła. Myślę teraz o takim upominku dla chrześnicy, która to właśnie będzie maturę zdawała. Skłaniam się najbardziej ku temu aby kupić jej flakonik Lancome La Nuit Tresor Nude , bo jest to zapach, który podkreśla naturalne piękno , czyli największy atut młodych dziewczyn. Buteleczka ma kojarzący się z luksusem kształt diamentu, natomiast zawartość jest bezpretensjonalna, trochę słodka lecz nie do przesady.
ODPOWIEDZ