obrazy do kuchni

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
KamilŚ

obrazy do kuchni

Post autor: KamilŚ »

Witam. Przeprowadzam w kuchni remont i wpadłem na pomysł by kupić jakieś ładne obrazy. Chcę by to pomieszczenie było bardziej udekorowane. Polecicie coś?

z czego mozna palic
KamilŚ

Re: obrazy do kuchni

Post autor: KamilŚ »

Znajoma poleciła mi https://artistyle.pl/obrazy-przestrzenne-3d/do-kuchni to będzie ekstra wybór
szaleńec

Re: obrazy do kuchni

Post autor: szaleńec »

Zadbany podjazd czy ścieżki utrzymane w dobrym stanie są wizytówką naszego domu. Jednak utrzymanie ich w bardzo dobrym stanie jest sporym wyzwaniem jeżeli przeprowadzamy okresowych prac konserwacyjnych. Zadbana nawierzchnia wymaga włożenia w to pracy. I tak oto czynnością dzięki której w najprostszy sposób można zadbać o stan nawierzchni jest czyszczenie kostki brukowej. To plus impregnacja może zabezpieczyć poddawaną okresowym pracom nawierzchnię na długi okres czasu, dzięki czemu zyskamy spokój na długi czas.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: obrazy do kuchni

Post autor: Rabka »

Ja ogólnie mam w domu całkiem sporo obrazów ;) Ogólnie to właśnie takie dekoracje na ścianach podobają mi się najbardziej ;) Ostatnio na przykład powiesiłam w salonie obraz sandro botticelli wiosna i każdy się zachwyca, kto tylko do nas przychodzi ;) A Wy jaki obraz ostatnio u siebie powiesiliście?

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
Kropkapodi
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2019, 10:25

Re: obrazy do kuchni

Post autor: Kropkapodi »

Hej, do obrazów na pewno przydadzą się ciekawe ramy. Teraz modne są passe partout na wymiar - można z nich zrobić naprawdę ciekawy kolaż! Nie są drogie, a można je dobrać tak, aby pasowały do koloru ścian, tworząc tym samym jednolitą całość. Myślę, że to naprawdę dobre rozwiązanie, które pasuje do praktycznie każdego wnętrza.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: obrazy do kuchni

Post autor: Rabka »

Z tego, co mi wiadomo, to w takich pomieszczeniach jak kuchnia najlepiej sprawdzają się tak zwane obrazy na szkle. Widziałam ostatnio takie bardzo ładne krajobrazy na stronie internetowej https://tablice-magnetyczne.com/obrazy- ... krajobrazy. Który z nich wybralibyście do Waszej kuchni?
Bożyciel

Re: obrazy do kuchni

Post autor: Bożyciel »

Przede wszystkim sprawdź dokładnie jak takie rzeczy będą się prezentowały w kuchni i ja jestem zdania, ze jest to coś niezwykle ważnego. Ja również uwielbiam posiadać u siebie w kuchni fajny chodnik, gdyż moim zdaniem nadaje on właściwego charakteru temu pomieszczeniu.
dealnaa

Re: obrazy do kuchni

Post autor: dealnaa »

Ja to lubię takie dodatki, ale jak na razie to jednak dla mnie fajnym pomysłem są reprodukcje obrazów malarzy polskich i w to idę. Nie tylko muszą wisieć w salonie, ale na przyklad także w kuchni. Ja to widzę jako sensowne, a Wy ? Ciekawi mnie wasze posunięcie w tym temacie, jak to ma wyglądać i tak dalej.
ODPOWIEDZ