Zwiększenie świadczenia alimentacyjnego - prawnik Łódź

Wszystko o najlepszych adwokatach i prawnikach.
Awatar użytkownika
Mediolanczyk
Posty: 68
Rejestracja: 06 sty 2020, 18:13

Zwiększenie świadczenia alimentacyjnego - prawnik Łódź

Post autor: Mediolanczyk »

Witam! Czy znacie dobrego adwokata z Łodzi? Chodzi o zwiększenie świadczenia alimentacyjnego.
Awatar użytkownika
Yuuka
Posty: 94
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:48

Re: Zwiększenie świadczenia alimentacyjnego - prawnik Łódź

Post autor: Yuuka »

U mnie sprawę rozwodową i też od razu ustalenie alimentów prowadziła pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska. U nas na szczęście było polubownie, ale kilka spraw i tak było.
Awatar użytkownika
Mediolanczyk
Posty: 68
Rejestracja: 06 sty 2020, 18:13

Re: Zwiększenie świadczenia alimentacyjnego - prawnik Łódź

Post autor: Mediolanczyk »

A masz do niej jakieś namiary? U mnie niestety za polubownie nie będzie :(
Awatar użytkownika
Yuuka
Posty: 94
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:48

Re: Zwiększenie świadczenia alimentacyjnego - prawnik Łódź

Post autor: Yuuka »

Pewnie, tutaj: http://www.lodz-adwokat.pl/ znajdziesz wszystkie namiary. Specjalizuje się w prawie rodzinnym więc jeżeli znajdzie czas to na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Mediolanczyk
Posty: 68
Rejestracja: 06 sty 2020, 18:13

Re: Zwiększenie świadczenia alimentacyjnego - prawnik Łódź

Post autor: Mediolanczyk »

Yuuka pisze: ↑06 sty 2020, 20:42 Pewnie, tutaj: http://www.lodz-adwokat.pl/ znajdziesz wszystkie namiary. Specjalizuje się w prawie rodzinnym więc jeżeli znajdzie czas to na pewno Ci pomoże.
Dzięki wielkie! A powiedz mi proszę - jak u niej z kosztami?
Awatar użytkownika
Yuuka
Posty: 94
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:48

Re: Zwiększenie świadczenia alimentacyjnego - prawnik Łódź

Post autor: Yuuka »

Mediolanczyk pisze: ↑06 sty 2020, 21:04
Yuuka pisze: ↑06 sty 2020, 20:42 Pewnie, tutaj: http://www.lodz-adwokat.pl/ znajdziesz wszystkie namiary. Specjalizuje się w prawie rodzinnym więc jeżeli znajdzie czas to na pewno Ci pomoże.
Dzięki wielkie! A powiedz mi proszę - jak u niej z kosztami?
Ciężko to wycenić, bo wszystko zależy od konkretnej sprawy, ile rozpraw, co trzeba przygotować itd. Ja ogólnie byłam zadowolona, nie było drogo, ale też doświadczenia przecież z różnymi prawnikami nie mam.
Awatar użytkownika
Mediolanczyk
Posty: 68
Rejestracja: 06 sty 2020, 18:13

Re: Zwiększenie świadczenia alimentacyjnego - prawnik Łódź

Post autor: Mediolanczyk »

No w sumie racja. Jutro spróbuję do tej pani adwokat zadzwonić i popytać się o szczegóły. Mam nadzieję, że będzie miała czas. Zależy mi żeby ze sprawą ruszyć jak najszybciej.
Awatar użytkownika
Yuuka
Posty: 94
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:48

Re: Zwiększenie świadczenia alimentacyjnego - prawnik Łódź

Post autor: Yuuka »

Mediolanczyk pisze: ↑06 sty 2020, 21:10 No w sumie racja. Jutro spróbuję do tej pani adwokat zadzwonić i popytać się o szczegóły. Mam nadzieję, że będzie miała czas. Zależy mi żeby ze sprawą ruszyć jak najszybciej.
Naprawdę to dobra pani adwokat, więc nie musisz się obawiać. Jak znajdziecie czas oczywiście. Życzę powodzenia!

swanson kolagen
Awatar użytkownika
markowa
Posty: 118
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: Zwiększenie świadczenia alimentacyjnego - prawnik Łódź

Post autor: markowa »

To już zależy od rodzaju pomocy prawnika, zależy o jaką sprawę chodzi gdyż nie każdy prawnik zajmuję się wszystkimi sprawami. Z tego co wiem, to dużą popularnością cieszy się adwokat głogów, chociaż sama jeszcze nie miałam okazji korzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
natik
Posty: 69
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:31

Re: Zwiększenie świadczenia alimentacyjnego - prawnik Łódź

Post autor: natik »

W podobnej sprawie ja zgłosiłam się do kancelarii Sobczak Maciejewska w Łodzi. Tam doświadczoną osobą jeśli chodzi o prawo rodzinne jest p. Małgorzata Maciejewska i to ona zajmowała się moją sprawą. Bardzo rzetelnie od początku do końca prowadziła sprawę, z pozytywnym dla mnie zakończeniem. To dużo jak widać jak największą chęć pomocy, indywidualne podejście do sprawy i zaangażowanie. Dlatego szczerze polecam usługi tej kancelarii, tym bardziej że jak czytałam zakres usług mają bardzo szeroki.
Awatar użytkownika
maciąg
Posty: 9
Rejestracja: 27 lip 2019, 18:33

Re: Zwiększenie świadczenia alimentacyjnego - prawnik Łódź

Post autor: maciąg »

W sprawach związanych z finansami specjalizuje się krakowska kancelaria prosperitas. Między innymi pomaga frankowiczom w odfrakawianiu lub anulowaniu kredytów. Sprawy nie są łatwe, bo banki nie przyznają się do błędu, ale po ostatnim orzeczeniu TSUE stały się jakby prostsze.
ODPOWIEDZ