rozwód dobry prawnik Gdańsk

Wszystko o najlepszych adwokatach i prawnikach.
Mikołaj

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Mikołaj »

Cześć. Czeka mnie w najbliższym czasie sprawa rozwodowa i nie ukrywam, że trochę mnie to stresuje. Nie wiem co wymyśli moja szanowna małżonka, więc wole być przygotowanym na najgorsze. Znacie może jakąś dobrą kancelarię z Gdańska, która miałaby doświadczenie w tym temacie? Dajcie znać, będę bardzo wdzięczny.
żona

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: żona »

Na pewno dobrego prawnika znajdziesz czytając opinię w sieci. Wybierz sobie kancelarie, które Cię interesują i porównaj ichniejsze opinie oraz oceny osób, które już korzystały z ich usług. Będzie to jakieś odniesienie. Uważam, że to najlepsze rozwiązanie w tym wypadku, jeżeli nie ma ci kto doradzić.
Kaśka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Kaśka »

Hej. Bardzo ci współczuję, że spotkała cię zaistniała sytuacja. Przede wszystkim, nie poddawaj się, rozwód to nie koniec świata. Nie mam kogo ci polecić, ponieważ nie mam doświadczenia w tym zakresie, mimo wszystko, liczę na to, że ktoś ci tutaj da jakiś konkretny namiar.
Zajączek

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Zajączek »

Moim zdaniem, lepiej się rozstać, niż być nieszczęśliwym. Rozwód nie trwa wiecznie. Pomyśl o tym, co zrobisz, jak już będziesz wolna :) Może jakaś podróż? :) A co do kancelarii, to powiem Ci, że wiele pozytywnych opinii słyszałam o http://www.mindykowski.pl/, więc może warto się do nich zgłosić? Korzystała z ich pomocy moja koleżanka i powiedziała, że nie mogła sobie wymarzyć lepszej obrony.
ODPOWIEDZ