Adwokat Łódź

Wszystko o najlepszych adwokatach i prawnikach.
Awatar użytkownika
Yuuka
Posty: 94
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:48

Adwokat Łódź

Post autor: Yuuka »

Polecicie mi jakiegoś adwokata z Łodzi, który pomoże mi się rozwieść i uzyskać wyłączne prawa rodzicielskie nad synami?
Awatar użytkownika
Mediolanczyk
Posty: 68
Rejestracja: 06 sty 2020, 18:13

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Mediolanczyk »

Sprawę rozwodową siostry prowadziła pani mecenas Monika Kitscha-Kwasiborska. Sporo było tych rozpraw, bo siostra i były szwagier mają dzieci, kredyt, dwie nieruchomości itd, więc było co dzielić. Oni akurat mają oboje prawa rodzicielskie, ustalili jedynie ich podział i dni kiedy szwagier bierze dzieci do siebie. Pani adwokat jednak specjalizuje się w prawie rodzinnym, więc na pewno pomoże.
Awatar użytkownika
Yuuka
Posty: 94
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:48

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Yuuka »

A masz do niej jakieś namiary? U mnie głównie będzie chodziło o dzieci. Chciałabym zaoszczędzić im stresu i sobie też.
Awatar użytkownika
Mediolanczyk
Posty: 68
Rejestracja: 06 sty 2020, 18:13

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Mediolanczyk »

Yuuka pisze: ↑03 kwie 2020, 11:39 A masz do niej jakieś namiary? U mnie głównie będzie chodziło o dzieci. Chciałabym zaoszczędzić im stresu i sobie też.
Tutaj http://www.lodz-adwokat.pl/ znajdziesz namiary. Pani adwokat jest naprawdę miła, więc to moim zdaniem też duży plus, bo mniej stresu jest dzięki temu.
Awatar użytkownika
Yuuka
Posty: 94
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:48

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Yuuka »

Teraz wiadomo jaka jest sytuacja w kraju, więc wszystko zostaje "zawieszone", sprawy również ale chciałabym mieć namiary i być umówioną z panią adwokat, że jak o wszystko się skończy to od razu ruszamy.
Awatar użytkownika
Monika_B
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2020, 11:30

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Monika_B »

Moją sprawę rozwodową również prowadziła Pani Monika Kitscha-Kwasiborska. Bardzo miła kobieta, wszystko poszło po mojej myśli. Była dla mnie bardzo dużym wsparciem podczas rozpraw. Sama bym nie ogarnęła tego, za żadne skarby.
Awatar użytkownika
Yuuka
Posty: 94
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:48

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Yuuka »

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Postaram się skontaktować z pania adwokat. Miejmy nadzieję, że szybko uporamy się z wirusem i będzie mozna zająć się też prawnymi kwestiami, bo nie ukrywam, że chciałabym mieć to wszystko już za sobą.
Awatar użytkownika
wakacjedwa
Posty: 72
Rejestracja: 10 lis 2019, 12:26

Re: Adwokat Łódź

Post autor: wakacjedwa »

Bardzo cenionym specjalistą jest mecenas Olężałek, prowadzi on kancelarię w Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/. Wiele osób zgłasza się do niego w trudnych sprawach, mecenas broni również nieletnich, potrafią oni wpaść w niezłe tarapaty. Sprawy karne, odraczanie odbywanie kary czy wręcz wyciąganie z odsiadki to miejsca w których sprawdzi się bardzo. Można liczyć na jego pomoc praktycznie w każdej sytuacji i o każdej porze.
Awatar użytkownika
Yuuka
Posty: 94
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:48

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Yuuka »

dziekuje wszystkim
ODPOWIEDZ