Strona 1 z 1

Wakacje

: 26 wrz 2021, 2:15
autor: Aniła
Jak to jest w Waszym przypadku, jeśli chodzi o planowanie wyjazdów wakacyjnych - lubicie jeździć z biurem podróży czy wolicie cały wyjazd organizować samodzielnie? Ja sama nie wiem. Jeśli chodzi o wakacje w PL, to lubię wszystko ogarnąć sama, tym sposobem znalazłam rewelacyjny hotel w Krynicy Morskiej byłam juz u nich kilkukrotnie i faktycznie, mogę potwierdzić dobre warunki noclegowe.

Re: Wakacje

: 27 wrz 2021, 8:20
autor: Rabka
A czy ktoś z Was planuje może najbliższy urlop w górach? Jeśli tak, to polecam Wam z czystym sumieniem hotel w górach Binkowski. Będziecie się tam mogli naprawdę porządnie zrelaksować. Hotel oferuje nie tylko bardzo wygodne i komfortowe pokoje i apartamenty, ale również baseny tropikalne oraz strefę SPA ;) A może ktoś z Was miał już z tym miejscem do czynienia i chciałby podzielić się opinią?

Re: Wakacje

: 28 wrz 2021, 12:20
autor: sakk
Zawsze podróżuję z biurem podróży. Sam nie mam czasu na organizację, nawet nie zastanawiam się czy przepłacam czy nie. Ale zawsze umowę dokładnie czytam, różne są sytuacje i nie zawsze wakacje muszą wyglądać tak jak oczekujemy. Warto wiedzieć za co i kiedy należy nam się wtedy odszkodowanie. Zobaczcie wywiad na https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/ ... serafinski aby się dowiedzieć więcej.

Re: Wakacje

: 11 paź 2021, 14:31
autor: Willy Wonka
Wybór odpowiedniego miejsca na urlop jest kluczowy, bo tylko tak można zregenerować się w stu procentach. Osobiście mogę polecić Zajazd w Podlesicach - https://zajazdjurajski.pl/, w którym bywam co jakiś czas. Zawsze wracam zadowolony i wypoczęty. Nigdy się nie zawiodłem ;)

Re: Wakacje

: 21 gru 2021, 5:35
autor: move
Robimy sobie zimowe tygodniowe wakacje w lutym :). Jedziemy na rodzinne wakacje do Włoch na narty. Wyjazd organizuje Szkoła Zdrowia https://szkolazdrowia.pl/narty-i-snowbo ... szkolenia/ z Katowic, oni mają szeroki zakres usług, latem organizują lekcje windsurfingu, itp., na których byliśmy z mężem - super zabawa. A teraz jedziemy w bardziej zimowe klimaty razem z dziećmi. Na wyjeździe będą instruktorzy, którzy nauczą jazdy naszych dzieci, ale dorosłych te podszkolą :). Ceny mają korzystne, opłaca się skorzystać z ich oferty, polecam.

Re: Wakacje

: 22 gru 2021, 23:22
autor: Szymańska
Ja natomiast w te wakacje byłam tydzień w Trójmieście ale najbardziej podobało mi się w Gdańsku. Gdańsk ma ciekawą historię i te piękne zabytki, które odkrywam na nowo....eh coś nie do opisania. Kiedy jestem w Gdańsku dbam również o swój komfort jeżeli chodzi o hotel i wybieram zawsze hotel Amber https://amber-hotel.pl/kontakt-z-amber-hotel/ ,który znajduję się na Powstańców Warszawskich 45. Hotel jest trzy gwiazdkowy i powiem wam, że czuję się tama luksusowo a co za tym idzie mogę odpocząć po pieszych wędrówkach po zakątkach Gdańska.

Re: Wakacje

: 27 gru 2021, 13:50
autor: doa
Jeździmy sami. Wykupujemy sobie wyjazd w pakiecie, mamy sprawdzony odrodek, do którego lubimy jeździć i po prostu jedziemy :). Jest to Zalesie Mazury Active Spa. Na nich nigdy się nie zawiedliśmy, pakietów mają naprawdę dużo, teraz były świąteczne i sylwestrowe, ale na nie może się skusimy za rok. W przyszłym roku, na samym początku jedziemy do nich na ferie z dzieciakami, będzie dyskoteka dla maluchów, zajęcia tematyczne, zimowe, place i sale zabaw z animatorami dla najmłodszych. Do tego mają tam spa, basen, restauracje z pysznym jedzeniem, opłaca się tam wyjechać.

tapczan łóżko dla dziecka