Strona 1 z 1

ekspres do kawy

: 10 sie 2021, 20:00
autor: Dabrowka-68
Jaki ekspres do kawy warto kupić? Czy te kapsułkowe są ok? Wolałabym świeżo mieloną kawę, ale jeśli dają radę to mogę się skusić. Jaki ekspres Wy macie w domu?

Re: ekspres do kawy

: 30 sie 2021, 22:46
autor: mczay
Wybierając ekspres do kawy, polecam skorzystać z oferty dostępnej pod adresem: https://www.nespresso.com/pl/pl/order/machines/original . Dostępne tutaj ekspresy są w dobrych cenach i szerokim wyborze, więc coś na pewno Cię zainteresuje. Warto przy okazji zaopatrzyć się w kawę, bo na tej stronie jest w równie dobrych cenach.

Re: ekspres do kawy

: 10 paź 2021, 14:49
autor: Hela
Wbrew pozorom wybór ekspresu do kawy to wcale nie jest łatwa sprawa ; ) Jeżeli chodzi o taki na kapsułki, to wszystko zależy od waszych preferencji, nie wszystkim smakuje taka kawa. Na przykład mój mąż takiej nie tknie ;) Ja za to uwielbiam karmelowe Latte właśnie z kapsułki. Dlatego wybierając sprzęt do kawy musieliśmy znaleźć kompromis. Zdecydowaliśmy się na zakup Breville Prima Latte. Nie tylko parzy kawę mieloną ale i obsługuje kapsułki. Super opcja :) Ma też kilka innych fajnych funkcji . Podrzucę Wam link, żebyście mogli sobie poczytać https://www.breville-polska.pl/ekspresy ... 53310.html

Re: ekspres do kawy

: 14 paź 2021, 23:35
autor: Tajka
Wiadomo, zawsze lepiej mieć jakikolwiek ekspres, niż nie mieć żadnego ;) i mówię to jako totalna fanka kawy. Ale szczerze? Mamy w firmie taki ekspres: https://najlepsza-kawa.pl/ekspresy-kolb ... -b2013-al/ (zamawiamy też od nich pyszną kawę) no i nie da się ukryć, że taka kawa smakuje zdecydowanie lepiej, niż ta przyrządzona na przykład w ekspresie kapsułkowym.