Strona 1 z 1

pokój dziecka

: 21 gru 2020, 18:49
autor: tomuś02333
Hej, szukacie sklepu, w którym można kupić przeróżne rzeczy do pokoju dziecka? Np. na stronie https://babydoro.pl/ znajdziecie takie produkty, więc warto rzucić okiem na ten sklep. A może wolicie kupować tego typu rzeczy w sklepach stacjonarnych?

Re: pokój dziecka

: 08 mar 2021, 17:53
autor: Greta
W każdym pokoju dziecięcym najważniejsze jest wygodne łóżko. Warto je wybierać odpowiedzialnie, bo od tego zależy m.in. postawa dziecka. Jeśli szukacie sklepu z łóżkami, to mogę polecić ten https://promykmeble.pl/c/lozka-do-sypia ... dzieciece/ . Zamówiłam u nich łózko dla syna i jest on bardzo zadowolony. Łóżko jest wygodne i nie zapłaciłam za nie dużo.

Re: pokój dziecka

: 08 mar 2021, 18:44
autor: Ina
Dla dzieci trzeba wybrać wygodne łóżko, które nie będzie powodowało bólu pleców u maluchów. Dlatego warto wybrać sprawdzonego producenta. Ja polecam ten sklep https://martimeble.pl/25-lozka-dla-dzieci-dzieciece . Zamówiłam tam dwa łóżka moim dzieciom i jestem zadowolona z ich jakości. Łóżka są wygodne i ładne, a cena nie była wygórowana.

Re: pokój dziecka

: 20 maja 2021, 14:44
autor: pokój dziecka
Urządzenie pokoju dla dziecka jet bardzo ważne, ponieważ w tym pokoju dziecko będzie spędzało bardzo dużo czasu. Aby dziecięcemu pokojowi nadać klimat warto zainwestować w porządne i dobrze wyglądające meble młodzieżowe. Zobacz jakie meble do pokoju młodzieżowego możesz kupić w sklepie meblowym Modern Furniture.

Re: pokój dziecka

: 12 paź 2021, 10:31
autor: Robeś
Jeśli zabieracie się za remont, czy po prostu wykończenie pokoju dziecka to pamiętaj również o meblach. W każdym pokoju dziecięcym czy młodzieżowym musi być łóżko, które przede wszystkim będzie wygodne i jednocześnie funkcjonalne z dodatkową przestrzenią na poście. My znaleźliśmy odpowiednie w Anpol Meble https://www.anpol-meble.pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe a dokładnie wersję Dora mini

Re: pokój dziecka

: 15 paź 2021, 15:05
autor: Naćka
Decydując się na remont pokoju dziecka zakupcie dobrej jakości farbę, która będzie świetnie się prezentować przez bardzo długi czas. Na pewno farba SIGMA SUPERLATEX CLASSIC MAT BIAŁY 10L spełni wasze wymagania zarówno pod względem wydajności, ceny ale także krycia. Farba doskonale zabezpiecza beton przed korozją, a także jest odporna na wnikanie jonów chlorkowych i przenikanie CO2 oraz SO2.