Strona 1 z 1

cieśń nadgarstka

: 24 lis 2020, 15:41
autor: Kasjanuś8277
Witam, wykonywaliście kiedyś zabiegi z medycyny estetycznej? Wiecie co można zrobić w przypadku cieśń nadgarstka? Czy jest jakiś sposób aby wyleczyć te schorzenie czy raczej marne szanse na całkowite wyleczenie nadgarstka?

Re: cieśń nadgarstka

: 20 kwie 2021, 11:01
autor: Miłosz
Kasjanuś8277 pisze: 24 lis 2020, 15:41 Witam, wykonywaliście kiedyś zabiegi z medycyny estetycznej? Wiecie co można zrobić w przypadku cieśń nadgarstka? Czy jest jakiś sposób aby wyleczyć te schorzenie czy raczej marne szanse na całkowite wyleczenie nadgarstka?
A masz diagnozę, czy tylko przypuszczenia? Ja byłem na EMG w Lublinie, gdzie lekarz zrobił szczegółowe badania i wyjaśnił mi, jak można leczyć cieśń nadgarstka bez operacji. Moim zdaniem najlepiej udać się do specjalisty po prostu.

Re: cieśń nadgarstka

: 25 maja 2021, 13:15
autor: Oleńka22
Na pewno nie obędzie się bez specjalistycznych badań i chyba trzeba będzie wykonać badania USG. Jak jesteś z stolicy to wybierz się do tego gabinetu https://www.gabinetusg.com.pl/ gdzie wykonasz niezbędne badania i dostaniesz wstępną diagnozę specjalistów. Myślę że ci pomogą i rozwiążą twój problem.

Re: cieśń nadgarstka

: 27 cze 2021, 9:25
autor: Elżbieta
Warto się przede wszystkim zainteresować tym, co realnie moglibyście zdziałać w kontekście usunięcia bólu. Nie ma co ukrywać, że dobrym pomysłem byłoby postawienie na takie środki, o których możecie poczytać w https://ktomalek.pl/srodki-przeciwbolowe/k-2/1 To bardzo ważna rzecz, więc koniecznie powinniście mieć to na uwadze.

Re: cieśń nadgarstka

: 29 sie 2021, 10:05
autor: Kaśkaa23
W pierwszej kolejności powinniście zadbać o swoje zdrowie. Pamiętajcie, że przecież dzisiaj jesteście w stanie znacznie lepiej poradzić sobie z profilaktyką. Powinniście na pewno być świadomi tego, jakie daje ospa wietrzna objawy. To mogłoby realnie Wam pomóc, sami sprawdźcie.