Strona 1 z 1

fotograf

: 22 paź 2020, 10:02
autor: Jędrek4512
Witam, korzystaliście z usług fotografów? Szukam fotografa który wykonuje sesje ślubne. Trafiłem na https://grzesiekkogut.pl/fotograf-slubny-krakow ale nie mogę znaleźć opinii na jego temat. Myślicie, że warto skorzystać z usług takiego fotografa sugerując się gustownym portfolio?

Re: fotograf

: 30 paź 2020, 22:54
autor: kaśśka
Myślę, że dobrym wyjściem będzie sprawdzenie fotografa z Krakowa, Marcina Orzołka. On ma piękne portfolio, na pewno wyjątkowe i nie będzie dla was nowością, że po prostu was zaskoczy. Mi się na przykład bardzo podoba, dlatego ogólnie będę do niego pisać o obsługę wesela. A na jego blogu czytam które sale weselne śląsk warto wybrać.

Re: fotograf

: 03 gru 2020, 11:24
autor: PALUŚ
W sumie po coś takiego jak zdjęcie do prawa jazdy expressfotka.pl , możecie się do Express Fotka w Krakowie wybrać. Bo to jest naprawdę dobra placówka, która po prostu w kilka chwil wywoła nam potrzebne fotki. Wiele osób właśnie wychodzi z takiego założenia, że trzeba po prostu długo czekać. A to nieprawda, kilka chwil wystarczy ;) .

Re: fotograf

: 22 gru 2020, 10:22
autor: aśka
długo szukałam fotografa na ślub i w końcu znalazłam stronę www.anyday.pl z pięknymi zdjęciami w naturalnych kolorach. nie lubię stylu boho, ani tych wybledzonych kolorów. cieszę się, ze nasze zdjęcia ślubne zrobi Darek, bo ten fotograf robi bardzo pozytywne zdjęcia ślubne

Re: fotograf

: 08 lut 2021, 18:25
autor: Despero
Dobre zdjęcia są bardzo ważne, powinniście też i pomyśleć o innej opcji. Fotobudka od http://fotobudazwooda.pl powinna was także zainteresować. Takie śmieszne zdjęcia to super atrakcja, a i też będą oryginalną pamiątką z wesela, czy też innych imprez, eventów, konferencji.

Re: fotograf

: 22 lut 2021, 22:20
autor: Małgosia
Jaki jest dobry fotograf ślubny Kraków? Szukamy z narzeczonym kogoś, kto zrobi nam sesję zdjęciową, najlepiej w plenerze w mieście. Chcielibyśmy, żeby była to profesjonalna sesja, jednak boimy się tego, że żadne z nas wcześniej nie brało udziału w żadnej sesji tego typu. Macie jakieś rady na taki stres?

Re: fotograf

: 23 lut 2021, 21:27
autor: ważne
A my też mieliśmy planować ślub w plenerze , ale na razie nie wiem, czy cokolwiek się uda. Tak naprawdę sporo rzeczy jeszcze zostało do zaplanowania, wiele rzeczy nie mamy, a jednak czas leci. Dlatego ja myślę, że warto będzie poszukać odpowiedniego pomocnika. Może wiecie, kto zajmuje się ślubami?

Re: fotograf

: 01 sie 2021, 11:25
autor: wikuś
Najlepszym fotografem ślubnym jest oczywiście https://www.marcindrechna.com/ . Wykonał dla nas doskonałe zdjęcia, które są pełne emocji. Zatrzymał dla nas wiele ważnych momentów, które teraz z przyjemnością oglądamy z pięknym albumie. Dodatkowo koszt usługi nie jest duży

Re: fotograf

: 01 sie 2022, 14:58
autor: Iza N
Ja z kolej korzystałam z usług fotografii ślubnej u www.nataliapilch.pl znalazłam ją na Instagramie i uważam, że była to najlepsza decyzja. Przepiękne reportaże ślubne skusiły mnie na ten wybór. Natalia Pilch była uśmiechnięta, wesoła, doradzała i pomagała (nawet przy ubieraniu sukienki) Dzięki niej zszedł ze mnie stres, a teraz mam miłe wspomnienia ze ślubu i przede wszystkim cudowne zdjęcia ślubne i weselne. Polecam każdemu, zawsze i wszędzie! <3