Strona 1 z 1

Czy warto instalować LPG?

: 21 sie 2019, 21:47
autor: NobleA
Ostatnio się nad tym zastanawiałem. Na szczęście trafiłem na kalkulator LPG . Dzięki temu rozwiązaniu wiem jak dobre jest to rozwiązanie.

Re: Czy warto instalować LPG?

: 26 wrz 2019, 8:19
autor: Hejoho
Według mnie, warto zainwestować w instalację LPG w samochodzie, ponieważ dzięki temu można zaoszczędzić sporo pieniędzy, które wcześniej szły na paliwo. Słyszałam, że instalacja gazowa BRC SQ 32 jest bezkonkurencyjna na rynku i myśle, że zdecyduję się na takie rozwiązanie, ponieważ bardzo dużo podróżuję i myśle, że to rozwiązanie sprawdzi sie u mnie idealnie.

Re: Czy warto instalować LPG?

: 27 wrz 2019, 22:42
autor: Kondzio
Myślę, że warto obecne instalacje są na tyle dobrze dopracowane, że nie sprawiają kłopotów i nie szkodzą silnikowi, także można sporo zaoszczędzić. A jeżeli chodzi o kalkulator to polecam jeszcze jeden w mojej opinii bardziej dopracowany i dokładny: http://lpg-brc.pl/index.php/kalkulator-lpg

Re: Czy warto instalować LPG?

: 29 lis 2019, 0:21
autor: Sevos
Jak najbardziej się z Wami zgadzam. Nie mam nic innego do dodania.

Re: Czy warto instalować LPG?

: 14 lut 2020, 13:59
autor: zienek
Biorąc pod uwagę rosnące ceny benzyny i diesla, to nadal bardziej opłaca się zamontować instalację LPG. Oprócz oszczędności, warto zauważyć, że samochód zasilany LPG emituje dużo mniej spalin, jest więc to rozwiązanie ekologiczne. Z tego co wyczytałem na https://tezet.pl/oferta/autogaz/, emisja spalin pojazdu z LPG jest nawet dwudziestokrotnie niższa niż z silnikiem diesla.

Re: Czy warto instalować LPG?

: 08 gru 2020, 15:09
autor: markowa
Ja też polecam zainwestować w instalacja gazowa Renault W ostatnich czasach jest coraz więcej zwolenników takiego rozwiązania i nie ma co się dziwić, ponieważ niesie ono za sobą spore oszczędności przy utrzymywaniu samochodów.

Re: Czy warto instalować LPG?

: 13 gru 2020, 15:10
autor: pojq889
No moim zdaniem to wszystko zależy od tego, jaki samochód posiadacie. Określenie tego pozwoli na dobranie odpowiedniej instalacji

___
Ślub na Śląsku

Re: Czy warto instalować LPG?

: 21 sty 2021, 12:56
autor: Jorgiś
Jasne, że warto, bo to niezłe oszczędności w skali roku. Ja zmieniłem na gaz i jestem mega zadowolony z tej decyzji. Powiem wam jeszcze, że jeśli już się zdecydujecie na gaz to wybierajcie kompletne instalacje od jednego producenta, wtedy są dobrze dopasowane i wszystko chodzi jak należy. Ja mam zestaw Optima od krajowego producenta Alex https://optimagas.com/zestaw-optima i bardzo go sobie chwalę. Druga rzecz- montujcie u dobrych fachowców, Alex ma na swojej stronie listę współpracujących z nimi warsztatów, także to ułatwia sprawę.

Re: Czy warto instalować LPG?

: 22 sty 2021, 17:39
autor: tomekŻ
O to ja z kolei podpowiem wam, gdzie znajdziecie dobre informacje na temat autogazu - zajrzyjcie sobie na stronę Koalicji Na Rzecz Autogazu – http://knra.pl/wszystko-o-autogazie/ To organizacja na rzecz autogazu, mają sprawdzone informacje i m.in. znajdziecie tam zaufane i sprawdzone firmy zajmujące się montażem instalacji gazowych w samochodach. Ja u jednej z nich montowałem instalację i jestem bardzo zadowolony, samochód śmiga aż miło.