Strona 1 z 1

Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 10 cze 2020, 18:11
autor: Żaklina1980
[color= rgb(0, 0, 0);]Witam serdecznie! Jeśli potrzebujecie solidnego partnera, który zajmie się transportem, spedycją i magazynowaniem waszego towaru, to serdecznie polecam firmę [/color]textrapoland.eu[color= rgb(0, 0, 0);]. Mają wieloletnie doświadczenie w branży TSL, dzięki czemu swoje usługi wykonują na najwyższym poziomie, zawsze na czas i w pełni profesjonalnie.[/color]

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 05 lip 2020, 23:15
autor: Agnes
Polecam kontakt z firmą Magemar https://magemar.com.pl/ - ta firma oferuje profesjonalne transporty droga morską i lądową na całym obszarze Europy. Zajmują się spedycją, ładunkami ponadnormatywnymi a także zajmują się cała agencją celną. Nie ma więc obaw że coś pójdzie nie po naszej myśli. Oni dopilnują wszystkiego od A do Z

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 10 lip 2020, 16:55
autor: ariana
Świetnie, bo już wiecie jaki transport może przewieźć wasz towar. Jest jednak jeszcze jedna ważna kwestia- odpowiednie przygotowanie swoich produktów do wysyłki. Dlatego warto sobie zajrzeć na stronę https://folia-stretch.pl/folia-stretch-czarna/ , gdzie dostępna jest przykładowo folia stretch czarna. Dzięki niej możecie perfekcyjnie zabezpieczyć swój towar.

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 14 lip 2020, 10:38
autor: Nemo
Transport jest istotny również na terenie różnych magazynów, czy zakładów produkcyjnych. Więcej o tym znajdziecie na https://eurotexpoland.pl/. ;)

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 20 lip 2020, 19:06
autor: Anabelle
Jest bardzo dużo dobrej jakości firm które zajmują się transportem miedzynarodowym jak i spedycją, warto zainteresować sie na pewno bedzie stroną jaką jest https://symlog.eu/ Gdzie znajdziesz bardzo dobrych spedytorów którzy w natychmiastowym tempie zajmą się twoim transportem, takie sprawy jak odprawy również nie są dla nich problemem.

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 24 sie 2020, 9:17
autor: wiki01
Nie znam takiej firmy ale z własnego doświadczenia mogę polecić wam firmę http://astonpartner.pl Jest to firma zajmująca się transportem i spedycją. Warto spojrzeć na ich szeroką ofertę.

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 29 sie 2020, 14:08
autor: WojtekMr
Jeśli chodzi o transport i samo planowanie przewozów towarów to tutaj śmiało możemy polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę Rhenus https://www.rhenus.com/pl/pl/uslugi/log ... a-krajowa/ w przypadku których można liczyć na jakość, uczciwe podejście i dobry zakres cenowy nawet jeśli chodzi o drobnicę krajową. Wszystko działa poprawnie i na pewno nadal będziemy współpracowali, bo do tej pory nigdy nie mieliśmy większych uwag (z resztą także klienci nie mają do nas jakichś częstych zażaleń). Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że wszystko przebiegnie także u Was z zachowaniem odpowiednich standardów :)

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 01 sty 2021, 16:29
autor: Bąk
W kierunku Anglii polecam wybrać sprawdzoną firmę spedycyjną: https://translogis.pl. Wysoki poziom obsługi to nie jedyny atut tego kontrahenta. Dobrze wyposażone busy i mili oraz świetnie przeszkoleni kierowcy. Z nimi zawsze na czas. Polecam wam zerknąć, bo ich oferta jest naprawdę szeroka, a obsługa na najwyższym poziomie

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 13 kwie 2021, 12:53
autor: Dusoń
I jak rozwijacie swoją firmę transportową, żeby usprawniać procesy, zarządzanie zleceniami i jednocześnie jednak dopracowania w zakresie pozyskiwania nowych zleceń, czy planowania najlepszych tras? U nas na początku nie było z tym najmniejszych problemów, natomiast im większa flota tym rósł chaos. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie systemu Flotman o którym będziecie mogli wiedzieć się więcej na ich temat na https://www.flotman.pl/blog/nowy-widget ... i-flotman/ skutecznie się rozwijają. Dając przy tym duże ułatwienie prac i co ważne codzienne automatyczne raportowanie. Wszystko przekłada się również na ograniczenie wydatków.

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 20 kwie 2021, 18:12
autor: Błłażej
Grunt to trafić na dobre firmy logistyczne. Wiem coś o tym. Moja pierwszy współpraca była tragiczna w skutkach. Co chwile były problemy i próby ratowania twarzy przed klientami. Odkąd zleciliśmy całość KMC Services mamy ład i porządek. Wreszcie możemy się zająć rozwojem działalności, a nie tłumaczeniami i akcjami ratowniczymi.

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 27 kwie 2021, 11:52
autor: wojciechguź
Firma Luka Trans posiada całkiem przyzwoite busy do anglii jeżeli akurat poszukujecie. Ogólnie ta firma wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie pod wieloma względami. Najważniejszym z nich jest profesjonalizm. Nie można się do niczego przyczepić. Firma na tip top! :D :D

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 29 kwie 2021, 13:43
autor: Jędruś
Wszystko fajnie ale to spedycja na jednym kontynencie a ja akurat będę potrzebować usług multimodalnych https://ski-ho.com.pl/uslugi-multimodal ... korzystac/ Będzie potrzebny transport lądem potem odprawa i wreszcie kontener i transport na drugą półkulę. Byle komu tego nie zlecę bo zbyt wartościowy towar eksportuję. Najlepiej żeby zajął się tym jeden spedytor od A do Z.

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 31 maja 2021, 17:43
autor: łukasz03
W lipcu planuje wyjazd za granicę w związku z czym będę potrzebował zarezerwować bus do Anglii. Moja prośba do Was brzmi następująco - czy korzystaliście już z usług firm transportowych i macie w tym temacie jakieś doświadczenie? Jeżeli tak, to kogo polecacie?

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 12 cze 2021, 19:14
autor: igłak
Myślę, że dostawy polska chiny to bardzo dobry temat. To tylko zależy od tego, z jaką firmą współpracujesz. Szczerze mówiąc kolega polecił mi ofertę omega-pilzno.com.pl, która zapewnia najwyższy poziom usług logistycznych i spedycyjnych. Szczerze przyznam, że warto skorzystać z ich usług.

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 13 wrz 2021, 22:44
autor: Sławomir
W przeciągu wszystkich lat, od kiedy prowadzę własną firmę miałem wielokrotnie problemy z moją flotą. Od kiedy zaczałem korzystać z monitoring floty Safefleet wszystko stało się znacznie prostsze i bez wychodzenia z biura mam możliwość monitorowania moich pojazdów i kierowców.

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 16 wrz 2021, 19:16
autor: raduś
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://www.koptech.com.pl/transport-nienormatywny/

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 23 wrz 2021, 11:53
autor: Fizeń
W takim razie jeżeli skutecznie prowadzona firma transportowa to tutaj zdecydowanie ze swojej strony mogę polecic Wam do sprawdzenia system Flotman https://www.flotman.pl/blog/urzadzenia- ... ie-oplaca/ który daje duże możliwości biznesowe i zachowania kontroli nad zużyciem paliwa, stanu technicznego, lokalizacji, ale również codziennych automatycznych raportów które dają nam jasne dane.

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 30 wrz 2021, 18:28
autor: słończyk
Od siebie mogę wam polecić świetną giełdę transportową, którą znajdziecie pod tym adresem https://wyslijbusem.pl/ . W moim mniemaniu posiadają bardzo interesującą ofertę. Jest tam mnóstwo ogłoszeń osób prywatnych, które szukają transportu, na przykład w trakcie przeprowadzek. Niektórzy chcą przewieźć zwierzęta czy różnorakie, inne rzeczy. Moim zdaniem warto do nich zajrzeć, bo oferta jest zacna.

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 08 paź 2021, 17:28
autor: Ewka
Hej, co myślicie o systemie safewayfx2?? Mnie bardzo zainteresował. Jestem ciekawa jak wygląda użycie w praktyce ? Ktoś ze znajomych ostatnio o tym wspomniał ,w pozytywnym sensie, ale bez żadnych szczegółów. Mam nadzieję ,że wiecie coś na ten temat i podzielicie się informacjami.

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 29 paź 2021, 12:23
autor: PawełM
W takim razie na pewno prowadząc firmę transportową, bądź pracując w branży na pewno będziecie potrzebowali przydatnych wskazówek i zmian jakie są wprowadzone jak na przykład "Czym jest system e-TOLL i co warto o nim wiedzieć" https://www.flotman.pl/blog/czym-jest-s ... -wiedziec/ lepiej się do tego przygotować i wiedzieć czego lepiej unikać. Pozdrawiam!

Re: Transport, spedycja - textrapoland.eu

: 22 cze 2022, 10:10
autor: gieldatransportowa
Ja polecam werwatrans.pl - bez problemu znalazlem kierowce na Polskę i na Europę.
Administracja weryfikuje każdą firmę, która bierze zlecenie, albo dodaje. Mnie weryfikowali około 12 godzin i spokojnie można dodawać zlecenia.
rejestracja pod werwatrans.pl/rejestracja
Zazwyczaj szybko otrzymuję ofertę, mogę porównać oferty od innych Przewoźników.
Najważniejsze gieła jest darmowa i nie wymaga prowizji od przewoźników czy też płatności za dodanie zlecenia.