Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Gdzie kupić części samochodowe, a gdzie opony? Opinie, nowości, rady.
PawełM

Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: PawełM »

Który serwis w woj. Mazowieckim możecie mi polecić, jeżeli chodzi o wykonanie serwisu automatycznej skrzyni biegów i wymiany oleju. Oczywiście z gwarancją, bo też nie chcę ładować dużych pieniędzy i później pluć sobie w brodę kiedy po kilku tysiącach będzie to samo. Pozdrawiam!

darmowy internet simplus
Nizeń

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: Nizeń »

Szukając przede wszystkim profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru skutecznego serwisu od automatycznych skrzyń biegów, to tutaj warto będzie, żebyście odezwali się do serwisu Auto Józefów z pod Warszawy. Gdzie serwisuję skrzynię i robię przeglądy od lat. Przede wszystkim kompetentna obsługa, profesjonalne doradztwo i jednocześnie terminowość wykonywanych prac więc osobiście nie mam co do nich zastrzeżeń.
Szymeś

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: Szymeś »

W takim razie jeśli chodzi o konkretne doradztwo, jasne warunki i jednocześnie dobrze wykonywane serwisy, regeneracje, czy wymiany olejów w automatach to Auto Józefów jak najbardziej zasługuje na uwagę. Korzystałem dwukrotnie (w różnych autach) i jestem zadowolony. Naprawdę znają się na rzeczy i co również ważne z jasnymi warunkami gwarancyjnymi.
PawełM

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: PawełM »

Szymeś pisze: ↑15 paź 2021, 12:51 W takim razie jeśli chodzi o konkretne doradztwo, jasne warunki i jednocześnie dobrze wykonywane serwisy, regeneracje, czy wymiany olejów w automatach to Auto Józefów jak najbardziej zasługuje na uwagę. Korzystałem dwukrotnie (w różnych autach) i jestem zadowolony. Naprawdę znają się na rzeczy i co również ważne z jasnymi warunkami gwarancyjnymi.
Dzięki za informacje, na pewno sprawdzę i mam nadzieję że jeszcze trochę wskazówek się pojawi. Liczę że znajdę najlepszych specjalistów w tym zakresie.
Hołek

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: Hołek »

Jak najbardziej popieram wypowiedzi poprzednika, że warto znaleźć jednak dobrego i sprawdzonego serwisu, czy mechanika który Wam pomoże w zrobieniu auta na odpowiednim poziomie. My z polecenia zdecydowaliśmy się postawić na współpracę z Auto Józefów i tutaj też bez problemów udało nam się skutecznie przeprowadzić całą diagnozę. Auto w kilka dni zostało zrobione za naprawdę rozsądne ceny i jednocześnie zapewnili nam właśnie tak ważne dobre warunki gwarancyjne na cały rok i to bez limitu kilometrów. Rzadko kiedy tak firmy uczciwie działają.
Gołek

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: Gołek »

Hołek pisze: ↑07 lis 2021, 13:06 Jak najbardziej popieram wypowiedzi poprzednika, że warto znaleźć jednak dobrego i sprawdzonego serwisu, czy mechanika który Wam pomoże w zrobieniu auta na odpowiednim poziomie. My z polecenia zdecydowaliśmy się postawić na współpracę z Auto Józefów i tutaj też bez problemów udało nam się skutecznie przeprowadzić całą diagnozę. Auto w kilka dni zostało zrobione za naprawdę rozsądne ceny i jednocześnie zapewnili nam właśnie tak ważne dobre warunki gwarancyjne na cały rok i to bez limitu kilometrów. Rzadko kiedy tak firmy uczciwie działają.
No też musze wypowiedzieć się pozytywnie co do serwisu Auto Józefów! Przede wszystkim terminowa i profesjonalna obsługa, przystępne ceny oraz rzetelne wsparcie ze strony obsługi. Jeśli obiecują, że coś zrobią to oczywiście są w stanie się tym zająć oraz zapewnić przystępne warunki gwarancyjne bez limitu kilometrów i na cały rok.
ODPOWIEDZ