Oprogramowanie medyczne

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
Mediolanczyk
Posty: 68
Rejestracja: 06 sty 2020, 18:13

Oprogramowanie medyczne

Post autor: Mediolanczyk »

Cześć wszystkim! Znalazłem bardzo fajny program do obsługi medycyny estetycznej, pomaga on zarządzać całym gabinetem od strony medycznej, recepcyjnej oraz administracyjnej. Super usprawnia pracę gabinetu, gdyby ktoś szukał więcej informacji: http://www.medicus-program.pl/
Awatar użytkownika
Yuuka
Posty: 94
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:48

Re: Oprogramowanie medyczne

Post autor: Yuuka »

Jeżeli chodzi o zarządzanie pracą rejestracji to ja polecam zapoznać się też z aplikacją Medidesk. Wiele gabinetów medycyny estetycznej pracuje na niej, bo jest wygodna i daje rozbudowane możliwości. Integracja różnych dróg kontaktu. Pacjenci mogą łatwiej się dodzwonić, bo czekają w kolejce, a nie są rozłączani. Każda próba kontaktu z gabinetem będzie monitorowana, więc nic nie umknie. Dodatkowo firma przeprowadza też audyty pracy rejestracji - https://medidesk.pl/bezplatny-audyt-rej ... i-medidesk Są darmowe, więc warto skorzystać.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Oprogramowanie medyczne

Post autor: Rabka »

Jeśli chodzi o profesjonalne oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego, to z tego, co wiem, jest taki program jak RSQ Doctor. Umożliwia on nie tylko umawianie wizyt on-line, ale również prowadzenie dokumentacji medycznej w formie elektronicznej. Sądzę, że niejednemu lekarzowi może on ułatwić pracę ;)
Awatar użytkownika
pojq889
Posty: 217
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:27

Re: Oprogramowanie medyczne

Post autor: pojq889 »

Jestem zwolennikiem takich rozwiązań, bo dzięki nim wypełnianie wszelkich formalności przebiega sprawniej, a dokumenty są zawsze bezpieczne. Z takim programem można także zająć się archiwum dokumentacji medycznej. Naprawdę więc warto w niego zainwestować.
łukasz534

Re: Oprogramowanie medyczne

Post autor: łukasz534 »

pojq889 pisze: ↑28 wrz 2021, 10:58 Jestem zwolennikiem takich rozwiązań, bo dzięki nim wypełnianie wszelkich formalności przebiega sprawniej, a dokumenty są zawsze bezpieczne. Z takim programem można także zająć się archiwum dokumentacji medycznej. Naprawdę więc warto w niego zainwestować.
Jakie oprogramowania wybieracie?

___
https://piwik.com.pl/
Szymon54

Re: Oprogramowanie medyczne

Post autor: Szymon54 »

Jeśli jeszcze nie podjęliście konkretnej decyzji co do wyboru oprogramowania medycznego, bądź ten na któym pracujecie nie spełnia jednak wszystkim wymagań to polecam jeszcze sprawdzić ten na którym my pracujemy czyli comarch optimed nxt który bardzo ułatwia pracę dla personelu medycznego, ale i podnosi jakość obsługi pacjenta. My postawiliśmy na niego ze względu na bardzo wysokie bezpieczeństwo danych medycznych pacjentów, łatwość obsługi i mechanizmy autozapisu oraz dostępność istotnych danych medycznych definiowanych przez naszych lekarzy. Takie wsparcie w placówce medycznej zdecydowanie się przydaje.
PatrykSz

Re: Oprogramowanie medyczne

Post autor: PatrykSz »

Zdecydowanie dobra platforma medyczna to podstawa dla skutecznej obsługi swoich pacjentów na co dzień. W przypadku mojego gabinetu medycznego to zdecydowałem się na pakiet Gabinet Komfort od Klinika24, który zapewnia obieg dokumentów, ale też usprawnienia wystawiania recept, dostępu do katalogu leków i archiwizacji dokumentacji medycznej oraz wygodnej rejestracji pacjentów z kalendarzem interaktywnym aby o żadnej wizycie nie zapomnieć. No i też od razu można się z jej pomocą rozliczyć z pacjentem :)
ODPOWIEDZ