Szkoła jazdy Warszawa

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Awatar użytkownika
ingryda
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 15:19

Szkoła jazdy Warszawa

Post autor: ingryda »

Czy chodził ktoś z was na kurs do warszawskiej auto szkoły lejdis-gentleman-osk.pl? Jak oceniacie tamtejszych instruktorów? Słyszałam o nich wiele dobrego, ale wolę się jeszcze upewnić:)
Awatar użytkownika
Hermina1990
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2020, 9:18

Re: Szkoła jazdy Warszawa

Post autor: Hermina1990 »

Nie podejrzewałam, że egzamin na prawo jazdy zdam za pierwszym razem, ale myślę, że to zasługa fantastycznych instruktorów z auto szkoły Lejdis & Gentleman. Zdecydowanie potrafią uczyć i mają przy tym świetne podejście. Polecam!
błysk

Re: Szkoła jazdy Warszawa

Post autor: błysk »

Myślę, że dla mnie lepszym sposobem na naukę będą dodatkowe jazdy poznań . Nie znam się za bardzo na tym, co aktualnie się robi w mieście i też obawiam się, że to, czego się nauczyłam w sieci, to za mało. Dlatego normalnie idę na kurs i po samochód, jak już zdam.
rząd

Re: Szkoła jazdy Warszawa

Post autor: rząd »

Mało kto pałał miłością do szkoły i większość miała mnóstwo przedmiotów których nie lubiła ale chodzić trzeba było. Ja tam nie lubiłam matematyki ale szkołe ogólnie wspominam miło. A poza tematem obecnie kończą się wakacje i lada moment trzeba będzie kupić książki więc polecam taki sklep https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html - polecam jak najbardziej każdemu!
Awatar użytkownika
carpa
Posty: 50
Rejestracja: 04 lut 2020, 7:51

Re: Szkoła jazdy Warszawa

Post autor: carpa »

Jak wybierzesz dobrą szkołę jazdy to nie jest wcale tak trudno zdać, nawet bez tych dodatkowych godzin, wiem po swoich doświadczeniach. Myślałam że mi się nie uda ale po kursie w szkole Motostart na Mokotowie wszystko wydało mi się bardzo łatwe no i zdałam za drugim razem
Świerszczyk.432

Re: Szkoła jazdy Warszawa

Post autor: Świerszczyk.432 »

błysk pisze: ↑16 gru 2020, 6:41 Myślę, że dla mnie lepszym sposobem na naukę będą kursy na pojazdy uprzywilejowane . Nie znam się za bardzo na tym, co aktualnie się robi w mieście i też obawiam się, że to, czego się nauczyłam w sieci, to za mało. Dlatego normalnie idę na kurs i po samochód, jak już zdam.
To świetny sposób na zarobek. Kierowcy pojazdów uprzywilejowanych są potrzebni praktycznie wszędzie, dlatego polecam każdemu. Jesteście tym zainteresowani?
ODPOWIEDZ