Wybór wózków widłowych do firmy

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Roboż

Wybór wózków widłowych do firmy

Post autor: Roboż »

Witam!
Zależy mi przede wszystkim na znalezieniu sprawdzonego dostawcy w zakresie wyboru odpowiednich wózków widłowych do firmy, macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i przede wszystkim na co zwrócić uwagę szukając konkretnych informacji w tym zakresie. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą wybór będzie dla nas jak najbardziej udany.
RobertLiń

Re: Wybór wózków widłowych do firmy

Post autor: RobertLiń »

W takim razie jeżeli nie podjęliście jeszcze żadnej konkretnej decyzji w zakresie wyboru dobrego sprzętu do magazynu, ale jednocześnie szukacie specjalistów zajmujących się serwisem i możliwościami wynajmu długo i krótkoterminowego to ja jestem za Lemarpol. Firma z ogromnym doświadczeniem, świetna organizacją pracy i dotrzymywaniem terminów wykonywanych usług.
Bozeń

Re: Wybór wózków widłowych do firmy

Post autor: Bozeń »

Osobiście uważam, że warto tutaj wspomnieć jednak o firmie Lemarpol, dobra opcja dla osób wymagających zarówno jeżeli chodzi o parametry, dostępne modele i dostęp to najbardziej cenionych marek. No i przy Krakowie, a dokładnie w Zatorze mamy też możliwość skorzystania z ich pomocy i serwisów, więc współpraca przebiega naprawdę okey.
Syleś

Re: Wybór wózków widłowych do firmy

Post autor: Syleś »

Bozeń pisze: ↑23 sie 2021, 14:50 Osobiście uważam, że warto tutaj wspomnieć jednak o firmie Lemarpol, dobra opcja dla osób wymagających zarówno jeżeli chodzi o parametry, dostępne modele i dostęp to najbardziej cenionych marek. No i przy Krakowie, a dokładnie w Zatorze mamy też możliwość skorzystania z ich pomocy i serwisów, więc współpraca przebiega naprawdę okey.
Ciekawy temat i dobrze wiedzieć, mam nadzieję że naprawdę sporo konkretnych wskazówek jednak jeszcze tutaj nam się pojawi bo znalezienie dobrego sprzętu wcale nie jest takie łatwe.
Groś

Re: Wybór wózków widłowych do firmy

Post autor: Groś »

No jak najbardziej, jeśli chodzi o wybór sprzętu magazynowego i wsparcia serwisowego to super tutaj wypada firma Lemarpol którzy są jednym z nielicznych dostawców i serwisów wózków widłowych różnego typu, czy podnośników koszowych i platform transportowych. Duży plus, no i że są topowe światowe marki.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Wybór wózków widłowych do firmy

Post autor: Rabka »

A skoro już mowa o wózkach widłowych do firmy, to czy kiedykolwiek przytrafiła się Wam taka ich awaria, że musieliście zamawiać do nich nowe części? Jeśli tak, to gdzie takie części zamówiliście? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.logistyka.net.pl/aktualnosci/item/92249 artykuł, który możne co nieco w tej kwestii podpowiedzieć ;) Polecam i Wam się z nim zapoznać ;)

lustrzane szyby
ODPOWIEDZ