Warszawa - meble na wymiar

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
wanessa1995
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2019, 10:27

Warszawa - meble na wymiar

Post autor: wanessa1995 »

Witajcie, gdzie w Warszawie kupię meble na wymiar? W sklepach z wyposażeniem kuchni nie mogę znaleźć niczego, co pasowałoby do mojej mikroskopijnej kuchni. Macie jakieś sprawdzone sklepy?
Awatar użytkownika
amira75
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2020, 21:15

Re: Warszawa - meble na wymiar

Post autor: amira75 »

Jeśli zależy Ci na solidnych meblach to polecam przyjrzeć się firmie http://www.fcts.pl/. Moje zlecenie potraktowali bardzo fachowo i zrealizowali dosłownie z mgnieniu oka :) Nowe meble już stoją w kuchni i jestem pewna, że posłużą mi na długie lata.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Warszawa - meble na wymiar

Post autor: Rabka »

My większość mebli do naszego domu kupiliśmy przez internet, ponieważ zauważyliśmy, że to się o wiele bardziej opłaca. Na przykład bardzo ładne i stylowe segmenty pokojowe znaleźliśmy w sklepie internetowym https://sklepabcmeble.pl/471-segmenty-pokojowe. Jeśli wcześniej nie mieliście okazji trafić do tego sklepu, to polecam, bo wybór mebli jest tam spory, a ceny wcale nie są wysokie ;)
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 162
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:37

Re: Warszawa - meble na wymiar

Post autor: Agnes »

Moim zdaniem takie zakupy warto robic online - bo nierzadko można natrafić na swietne okazje i znajdziemy to czego potrzebujemy do mieszkania. W sklepie Market Meblowy jest spory wybór - kliknijcie i sprawdźcie. Mają ponad 5000 mebli i akcesoriów w swojej ofercie no i często można natrafić na ciekawe promocje. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie :)

forum sołtysów
Awatar użytkownika
Bogusia23
Posty: 59
Rejestracja: 05 cze 2019, 17:00

Re: Warszawa - meble na wymiar

Post autor: Bogusia23 »

Skoro poszukujecie ładnych i stylowych mebli w Warszawie to na pewno zainteresuje Was sklep internetowy Asmeble, ul.Odkryta 72 03-140 w Warszawie. Na stronie można obejrzeć oferowane mebelki i przykładowe aranżacje z ich wykorzystaniem. Na pewno kolekcje są niebanalne, a meble bardzo oryginalne. Widać, że zostały stworzone w sposób bardzo przemyślany i z dbałością o szczegóły. Dopasowując się do obecnej mody na pewno wpasują się w Wasze aranżacje bez problemu.
ODPOWIEDZ