Terapia

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Kiść

Terapia

Post autor: Kiść »

Szukam dobrej, sprawdzonej poradni zajmującej się czymś takim jak terapia indywidualna. Możecie polecić kogoś z Łodzi? Zależy mi na tym, żeby był to dobry specjalista, cena jest mniej istotna.
Awatar użytkownika
Zazula
Posty: 53
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:13

Re: Terapia

Post autor: Zazula »

A może wystarczy jak poczytasz sobie artykuły z tego portalu kobiecego My-V? Jest rewelacyjny, bo dotyczy właśnie naszych kobiecych spraw. Ja dzięki niemu nie musiałam iść do psychologa i na terapię, ponieważ wiele rzeczy zrozumiałam gdy go poczytałam. Jeszcze zamierzam napisać kilka pytań do ekspertów z tej strony :)
Dośka

Re: Terapia

Post autor: Dośka »

Jeżeli szukasz odpowiedniego ośrodka w którym pomogą Ci pokonać nałóg to koniecznie weź pod uwagę ośrodek Forest. Leczą tam nie tylko uzależnienia od alkoholu czy narkotyków a terapia dopasowana jest bezpośrednio pod każdego pacjenta. Ośrodek położony jest w malowniczym miejscu co dodatkowo wpływa pozytywnie na walkę z uzależnieniem.
Tośka21

Re: Terapia

Post autor: Tośka21 »

Zgadzam się z tym, że samodzielnie może być o wiele trudniej pozbyć się nałogu. Właśnie dlatego najrozsądniej byłoby po prostu znaleźć specjalistę, który Was przeprowadzi przez ten najbardziej newralgiczny okres. Wiem, że Klinika PsychoMedic.Online ma u siebie świetnych psychologów, którzy mogą Was wspomagać w czasie zdalnej terapii. To powinno być bardzo dobrym wyborem, warto wziąć to pod uwagę.
terapiś4

Re: Terapia

Post autor: terapiś4 »

Ja miałam problemy ze zrozumieniem otaczającego mnie swiata, nie mogłam poradzić sobie z uczuciami, dopiero terapia którą otrzymałam od Psychoterapia Warszawa Centrum pomogła mi w pełni poradzić sobie z tymi problemami. Polecam bardzo tą klinikę bo profesjonaliści porwadzą terapię, mają indywidualne podejście do każdego pacjenta i naprawdę im pomagają.
uzależnienie32

Re: Terapia

Post autor: uzależnienie32 »

Jeśli szukasz interesującegopomysłu na zmianę wnętrza albo masz nowe mieszkanie które chcesz urządzić to polecam fototapety na wymiar na stronie fototapeta.com.pl będzie super pomysłem aby znaleźć coś dla siebie. Industrialny czy inny przytulny charakter stworzysz dzięki tym tapetom które bez wątpienia będą ładnie wyglądać długie lata bo są pokryte laminatem.
Chowański

Re: Terapia

Post autor: Chowański »

Najważniejszą rzeczą dzisiaj będzie przede wszystkim racjonalne podejście do tematu doboru odpowiedniego psychologa. Ja już teraz mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i sami się przekonali, co realnie moglibyście zdziałać w tym zakresie. Wiem, że w Psychomedic możecie liczyć na najlepsza opiekę psychologiczną, więc koniecznie już teraz tam zajrzyjcie.
Mońka

Re: Terapia

Post autor: Mońka »

Moja znajoma szukała ośrodka terapii uzależnień dla swojego męża, który niestety zaczął coraz więcej pić. Ich małżeństwo wisiało na włosku ale na szczęście terapeuci z ośrodka Forest pomogli im obojgu. Jeżeli będziecie szukać dobrego ośrodka terapii w tym kraju to tylko tam.
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 20
Rejestracja: 25 maja 2019, 10:39

Re: Terapia

Post autor: Matylda »

Rodzajów terapii jest wiele różnych i najlepiej skontaktować się z poradnią, która takie prowadzi. Według mnie bardzo dobrym miejscem do leczenia nałogów jest prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo. Mojej sąsiadki mąż tam przebywa i jest bardzo zadowolony.
Fuńka

Re: Terapia

Post autor: Fuńka »

Jeżeli chodzi o terapię to sama zastanawiam się nad tym gdzie można znaleźć bardzo dobrych terapeutów znających się na uzależnieniach. Bo jednak to bardzo ważne, aby dany specjalista miał wiedzę i doświadczenie w tym temacie. I tak znalazłam ośrodek Mental Relax w którym to zatrudniają tak świetnych terapeutów. Także teraz pozostaje mi tylko przekonać na ten pobyt znajomego.
Kaśkaa23

Re: Terapia

Post autor: Kaśkaa23 »

W pierwszej kolejności powinniście się dobrze zastanowić nad tym, co faktycznie mogłoby sprawdzić się w Waszym przypadku. Wiem, że wielu terapeutów poleca takie terapie jak https://lekarzebezkolejki.pl/blog/terap ... cia/w-1332 więc może warto byłoby zwrócić na nią uwagę.
olkaa

Re: Terapia

Post autor: olkaa »

Ostatnio, niestety, zauważam u siebie pewne symptomy, które sugerują, że mogę cierpieć na depresję. Rozważam już od jakiegoś czasu skorzystanie z terapii, by sobie z tym poradzić. W trakcie moich poszukiwań natknęłam się na stronę internetową https://www.kierunekrownowaga.pl . Wydaje mi się, że oferowane tam usługi terapeutyczne są bardzo obiecujące.
dagaa

Re: Terapia

Post autor: dagaa »

Ostatnio natrafiłam na witrynę https://ctmozaika.pl/ i muszę przyznać, że zostałam mile zaskoczona bogactwem ich oferty. Dodatkowo, sposób, w jaki obsługują klientów, prezentuje się bardzo profesjonalnie i zasługuje na wyróżnienie.
Awatar użytkownika
Hejoho
Posty: 272
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:38

Re: Terapia

Post autor: Hejoho »

Muszę przyznać, że jeśli chodzi o terapię, to moim zdaniem warto sięgnąć do tej oferty https://www.psychoterapia-skawinska.pl/ ... ynamiczna/ gdzie bezproblemowo znajdziecie sporo ciekawych informacji odnośnie tego typu leczenia. Moim zdaniem warto zasięgnąć opinii u specjalisty, a na pewno obierzecie drogę ku lepszemu życiu.
ODPOWIEDZ