System płatności ratalnej do sklepu wordpress

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Błozek

System płatności ratalnej do sklepu wordpress

Post autor: Błozek »

Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrego systemu płatności ratalnej do sklepu online postawionego na wordpress, jeśli tak to oczywiście będę wdzięczny za Wasze podpowiedzi i oby udało mi się podjąć jak najlepszą decyzję dla rozwoju mojego sklepu
MikołajSz

Re: System płatności ratalnej do sklepu wordpress

Post autor: MikołajSz »

Tutaj jeśli chodzi o skuteczny i przede wszystkim dobrze działający system płatności ratalnej to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam sprawdzenie systemu iRaty https://www.platformaratalna.pl/wspolpraca z którego również korzystamy od początku roku. Sprawna obsługa, rozpatrywanie wniosków, klienci zadowoleni a nam poprawia się sprzedaż.
EmilZoś

Re: System płatności ratalnej do sklepu wordpress

Post autor: EmilZoś »

Zdecydowanie warto mieć większe możliwości, jeśli chodzi o płatności w swoim sklepie internetowym. Jak się przekonasz coraz większe grono klientów korzysta z takich możliwości, szczególnie jeśli jest to wygodne rozwiązanie i jednocześnie na rozsądnych warunkach. W przypadku iRaty działa to naprawdę dobrze. Poza tym za nic nie musimy płacić.
Błozek

Re: System płatności ratalnej do sklepu wordpress

Post autor: Błozek »

EmilZoś pisze: ↑29 paź 2021, 22:21 Zdecydowanie warto mieć większe możliwości, jeśli chodzi o płatności w swoim sklepie internetowym. Jak się przekonasz coraz większe grono klientów korzysta z takich możliwości, szczególnie jeśli jest to wygodne rozwiązanie i jednocześnie na rozsądnych warunkach. W przypadku iRaty działa to naprawdę dobrze. Poza tym za nic nie musimy płacić.
Skoro tak to czas najwyższy przyjrzeć się temu rozwiązaniu bliżej
Aleksandeś

Re: System płatności ratalnej do sklepu wordpress

Post autor: Aleksandeś »

W mojej opinii właśnie dlatego, jeśli chodzi o wygodny system ratalny, który nie wymaga dużo naszej uwagi i do tego pozwala dużo efektywniej sprzedawać produkty z wyższej półki cenowej, a nie każdy klient prywatny czy to własnie biznesowy będzie w stanie od razu za jednym razem sfinansować wszystkie zakupy.
ODPOWIEDZ