Akcesoria pościelowe do hotelu

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Karina-93
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2020, 15:08

Akcesoria pościelowe do hotelu

Post autor: Karina-93 »

Hej, jakich znacie producentów akcesoriów pościelowych takich jak kołdry i poduszki? Potrzebuję tego rodzaju produktów do hotelu, więc liczy się przede wszystkim dobra jakość.
Awatar użytkownika
Telesfor1981
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2020, 10:49

Re: Akcesoria pościelowe do hotelu

Post autor: Telesfor1981 »

W ofercie alvare.pl znajdziesz kołdry i poduszki puchowe, ale też pokrowce na materac. Ja mam od nich sam materac i bardzo go sobie chwalę. Jakość pierwsza klasa, cena przystępna, więc mogę śmiało polecić.
Awatar użytkownika
gaba
Posty: 33
Rejestracja: 23 lut 2020, 21:54

Re: Akcesoria pościelowe do hotelu

Post autor: gaba »

Producentów dobrej jakościowo pościeli jest mnóstwo. Natomiast uważam, że oprócz nabycia kołder i poduszek warto byłoby nieco podkreślić wygląd hotelowych wnętrz, dokupując np. poszewki ozdobne dopasowane kolorystycznie do mebli, ścian czy innych dodatków. Niby drobna rzecz, a czyni każde pomieszczenie przytulnym i eleganckim. Poszewki takie znajdą miejsce nie tylko w pokojach ale i w holu czy hotelowej restauracji.
Awatar użytkownika
Karolineczka
Posty: 8
Rejestracja: 09 sie 2020, 23:28

Re: Akcesoria pościelowe do hotelu

Post autor: Karolineczka »

Mój znajomy niedawno do domków letniskowych zmawiał materace od nich materacyk.pl . Polecił mi ich i tez tam kupiłam sobie materac do sypialni a córce do łóżeczka , myślę że ty też spokojnie możesz tam znaleźć materace do swojego hotelu
ODPOWIEDZ