mycie okien

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
nataśza

mycie okien

Post autor: nataśza »

Z chęcią podzielę się z wami ofertą firmy ToMar Cleaning, korzystałam z ich usług i muszę przyznać że pełen profesjonalizm. Usługę miałam wykonaną szybko i dokładnie, mycia okien cennik jest naprawdę przystępny. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz, wam też polecam, nie zawsze udaje się trafić na rzetelną i uczciwą firmę taką jak ta.
Awatar użytkownika
Greta
Posty: 86
Rejestracja: 01 wrz 2019, 18:42

Re: mycie okien

Post autor: Greta »

Mieszkam w dużym domu. I mam sporo okien do mycia. Ale nie zlecam tego firmom. Sama dbam o to by były czyste. Pomyśl o takim rozwiązaniu, bo to spora oszczędność. Kup odpowiednie środki do mycia szyb i zainwestuj w taką myjkę https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/myjk ... pact/51127 , dzięki której wyczyścisz szyby w oknach i ramy. Szybko, wygodnie i bez smug.
Awatar użytkownika
melody
Posty: 60
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:17

Re: mycie okien

Post autor: melody »

w naszej firmie okien do mycia jest naprawde sporo, w ogole duza powierzchnia do ogarniecia, dlatego swietnym rozwiazaniem w naszym przypadku jest sprzatanie firm , dzieki temu mamy pewnosc, ze wszystko zostanie zrobione profesjonalnie, strarannie :)
kaśka

Re: mycie okien

Post autor: kaśka »

Komu najlepiej zlecić mycie okien cennik by mnie też interesował. Jeśli są firmy z których jesteście zadowoleni, bo wykonują usługi porządnie i jednocześnie niedrogo, to doradźcie kogo warto wynająć. Obecnie nie mam czasu się tym zajmować.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 67
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:02

Re: mycie okien

Post autor: lajla »

mi wystarczy myjka do okien z karchera i uwierzcie, idzie mega szybko :) wystarczny psiknac, przejechac myjka i gotowe , nigdy nie lubilam myc okien ale teraz idzie mi szybko i efektownie
ODPOWIEDZ