Kredyt gotówkowy w czasie pandemii

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Awatar użytkownika
Hipolit1963
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2020, 23:03

Kredyt gotówkowy w czasie pandemii

Post autor: Hipolit1963 »

Czy ktoś z Was zdecydował się na kredyt w czasie pandemii? Czytałem, że teraz banki bardzo wnikliwie sprawdzają kredytobiorcę, bo chcą mieć dobre zabezpieczenie. W normalnych czasach powinienem bez problemu dostać kredyt, ale teraz nie jestem tego taki pewny.
Awatar użytkownika
rosłan1968
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2020, 23:03

Re: Kredyt gotówkowy w czasie pandemii

Post autor: rosłan1968 »

Hej, też się bałem, że bank może mi odmówić, ale skorzystałem z pomocy specjalistów z firmy Business Banking Partnership i dostałem kredyt gotówkowy bez problemów. Faktycznie było trochę więcej formalności, ale dzięki ich pomocy mogłem sobie oszczędzić nerwów ;)
Awatar użytkownika
kolumbijka
Posty: 95
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:24

Re: Kredyt gotówkowy w czasie pandemii

Post autor: kolumbijka »

znam problem, my szukalismy teraz oferty dla firmy z jakas pomoca bo pandemia faktycznie dala sie odczuc ale na szczescie pani Fiedoruk z grupy Finanza przyszla nam z pomoca :) Dzieki niej udalo nam sie uzyskac na fantastycznych warunkach i z ubezpieczeniem BGK ! Gdyby ktos mial potrzebe to smialo kontaktujcie sie 730 850 128 - naprawde rzetelna pomoc!
Awatar użytkownika
wakacjedwa
Posty: 72
Rejestracja: 10 lis 2019, 12:26

Re: Kredyt gotówkowy w czasie pandemii

Post autor: wakacjedwa »

W bardzo prosty sposób zdalnie kredyt dostaniemy w https://www.boldinvest.pl/ to znany i ceniony partner finansowy. Oprocentowanie jest teraz bardzo niskie, to dobry czas na branie kredytów. W BoldInvest formalności ograniczone są do minimum, możemy liczyć na szybką decyzje i wypłatę kredytu. To usługi szyte na miarę zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i firm.
Awatar użytkownika
WojtekMr
Posty: 96
Rejestracja: 24 wrz 2019, 12:21

Re: Kredyt gotówkowy w czasie pandemii

Post autor: WojtekMr »

Jeśli chodzi o wyboru banku z dobrymi warunkami kredytowymi i jednocześnie możliwością prowadzenia własnego konta oszczędnościowego, czy firmowego to zwróćcie uwagę na Nest Bank https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodzin ... -płatnicza wszystko działa tak jak być powinno, obsługa zawsze chętna do pomocy i też zapewniają dobre warunki i oprocentowanie, także jak do tej pory jestem zadowolony i na pewno nadal będę korzystał!
Awatar użytkownika
creola37
Posty: 11
Rejestracja: 25 sie 2020, 18:37

Re: Kredyt gotówkowy w czasie pandemii

Post autor: creola37 »

W obecnym czasie warto bardzo rozsądnie podchodzić do korzystania z różnych form finansowania.
ODPOWIEDZ