Gdzie szukać ofert mieszkań?

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Awatar użytkownika
Angela1992
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2019, 8:45

Gdzie szukać ofert mieszkań?

Post autor: Angela1992 »

Gdzie szukacie ofert sprzedaży/kupna mieszkań? Chcę kupić swoje mieszkanie przez biuro https://doexpert.pl/, to solidna firma. Macie jakieś doświadczenia z biurami nieruchomości? Gdzie wy znaleźliście swoje mieszkanie?
Awatar użytkownika
carpa
Posty: 50
Rejestracja: 04 lut 2020, 7:51

Re: Gdzie szukać ofert mieszkań?

Post autor: carpa »

Jeśli o mnie chodzi to sama znalazłam bardzo fajne osiedle na Białołęce - Bliżej Gwiazd na Mehoffera, widziałam na wizualizacjach że jest ładne i ciekawie zaprojektowane a poza tym szybko je budują więc niedługo będę mogła się już przeprowadzać
Awatar użytkownika
becon
Posty: 48
Rejestracja: 30 sty 2020, 13:10

Re: Gdzie szukać ofert mieszkań?

Post autor: becon »

Znam Białołękę, niedawno tam siostra kupiła mieszkanie na osiedlu Apartamenty Ostródzka, myślę że dobrze wybrała osiedle i lokalizację bo ty chyba jedyna dzielnica nie zabetonowana do końca i z dużą ilością przestrzeni i zieleni
Awatar użytkownika
ladyinmask
Posty: 56
Rejestracja: 18 sty 2020, 14:53

Re: Gdzie szukać ofert mieszkań?

Post autor: ladyinmask »

Według mnie najlepiej szukać mieszkań na portalach ogłoszeniowych, bo tam macie wszystkie oferty i w najróżniejszych zakresach. Także możecie się z nimi zapoznać, dokonać porównania poszczególnych propozycji. Myślę, że tak najlepiej robić... Przykładowo strona https://clixs.pl zawiera najróżniejsze oferty i daje możliwość, aby każde ogłoszenie za darmo oglądać. .także tutaj nie macie żadnych ograniczeń

formoline mannan
Ostatnio zmieniony 01 maja 2020, 19:12 przez ladyinmask, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
qpollich
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2020, 0:24
Lokalizacja: Katowice

Re: Gdzie szukać ofert mieszkań?

Post autor: qpollich »

Warto sprawdzać serwisy ogłoszeniowe przeznaczone nieruchomościom, tak szuka się najłatwiej.
Awatar użytkownika
Nemo
Posty: 63
Rejestracja: 12 wrz 2019, 10:35
Kontakt:

Re: Gdzie szukać ofert mieszkań?

Post autor: Nemo »

Ja polecam jakieś lepsze portale ogłoszeniowe, bo jest ich w sumie całkiem sporo.
Taśmy transportowe modułowe od Eurotex.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Gdzie szukać ofert mieszkań?

Post autor: Rabka »

Ja widziałam ostatnio ciekawe ogłoszenia wynajmu nieruchomości na portalu ogłoszeniowym Pokato.pl. Kojarzycie? Jeśli jeszcze nie, to polecam tam zajrzeć :) Strona jest przejrzysta i prosta w obsłudze, szybko znajdziecie to, czego szukacie ;)
Awatar użytkownika
wolson
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:11
Lokalizacja: Pruszków

Re: Gdzie szukać ofert mieszkań?

Post autor: wolson »

Jestem właśnie na etapie szukania odpowiedniego miejsca, gdzie będziemy mogli zamieszkać z całą rodziną. Zależy mi na dobrym standardzie, ale też spokojnej lokalizacji. Ostatnio przeglądałem ofertę deweloperską osiedla domów jednorodzinnych pod Grodziskiem Mazowieckim https://nowa-bud.pl/. Plusem jest wysoka energooszczędność tych budynków.
Awatar użytkownika
Karo
Posty: 17
Rejestracja: 26 sie 2019, 14:43

Re: Gdzie szukać ofert mieszkań?

Post autor: Karo »

Jeśli szukasz czegoś z rynku wtórnego to mogę polecić fajny portal pokato.pl
Jakiś czas temu namierzyłam tę stronę, na którym można zamieścić darmowe ogłoszenia.
Myślę, że tam znajdziesz prawdziwe perełki, jeśli chodzi o nieruchomości.
Pokato.pl to jeden z ciekawszych portali z aktualnymi ogłoszeniami, na jaki trafiłam ostatnio w sieci.
Awatar użytkownika
natik
Posty: 69
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:31

Re: Gdzie szukać ofert mieszkań?

Post autor: natik »

Jak będziecie szukać odpowiedniego mieszkania dla siebie, to radzę też zwracać uwagę na to kto zarządza osiedlem czy wspólnotą. To bardzo istotne, żeby się potem dobrze i bezproblemowo mieszkało. U mnie w Warszawie jest Per modum, to ja dobrze trafiłam jak kupowałam swoje pierwsze własne mieszkanie. Rynek wtórny, ale jest ok.

produkty z jodem
ODPOWIEDZ