Prawo spółek - jaka kancelaria?

Wszystko o najlepszych adwokatach i prawnikach.
Awatar użytkownika
Łukasz_84
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2020, 3:06

Prawo spółek - jaka kancelaria?

Post autor: Łukasz_84 »

Witam. Czy znacie jakąś kancelarię w Warszawie, która specjalizuje się w prawie spółek? Planuję stworzyć oddział mojej firmy za granicą i przyda mi się fachowe wsparcie.
Awatar użytkownika
Ulana-76
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2020, 16:14

Re: Prawo spółek - jaka kancelaria?

Post autor: Ulana-76 »

Polecam skontaktować się z radcami z gwlaw.pl. [color= rgb(0, 0, 0);]Na prawie spółek znają się jak nikt inny. Oferują właśnie wsparcie przy tworzeniu oddziałów polskich spółek za granicą. Na pewno z ich pomocą cały proces będzie o wiele łatwiejszy.[/color]
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 15
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:05

Re: Prawo spółek - jaka kancelaria?

Post autor: Aligru »

Zdecydowanie Kancelaria prawna Wałbrzych Skilex. Polecam, Pan Piotr ma spore doświadczenie w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Kombon
Posty: 81
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:03

Re: Prawo spółek - jaka kancelaria?

Post autor: Kombon »

A sprobuj sie zglosic do kancelari Weglowski w Szczecinie - mi oni pomagali juz w wielu przypadkach, maja specjalistow z naprawde kazdej dziedziny prawa, a pan mecenas Weglowski to bardzo przyjemny i rzetelny czlowiek na ktorego wiedzy mozna naprawde polegac
Awatar użytkownika
Asia
Posty: 39
Rejestracja: 13 maja 2020, 16:41

Re: Prawo spółek - jaka kancelaria?

Post autor: Asia »

Ja przy każdym problemie firmowym korzystam z pomocy https://www.pawelczyk-kozik.pl/biznes.html warto stawiać na sprawdzone miejsca. A oni mają duże doświadczenie i profesjonalnie radzą co w danej sytuacji będzie najbardziej opłacalne.

android 4.0 download chomikuj
andżej

Re: Prawo spółek - jaka kancelaria?

Post autor: andżej »

Witajcie. Warto w mojej opinii zaznajomić się z ofertą firmy, która znajduje się pod tym linkiem: https://www.tgc.eu/obsluga-prawna-firm . Jeżeli chodzi o obsługę prawną firm, to jest to ich konik, więc na pewno się nie zawiedziecie. Ze strony można dowiedzieć się sporo, jeżeli chodzi o zakres ich usług. Warto zweryfikować firmę na własną rękę. Ja polecam :).
KalinkkaŻ34

Re: Prawo spółek - jaka kancelaria?

Post autor: KalinkkaŻ34 »

Jeżeli ktoś z was szuka godnej polecenia kancelarii oferuję pomoc dla osób indywidualnych i biznesowych oraz usługi podatkowe to polecam ta kancelarię https://www.mediatorlex.pl/kontakt. Kancelaria świadczy usługi dla osób zadłużonych w tym usługi windykacyjne, prowadząc mediacje między dłużnikiem a wierzycielem. Ja kilka razy korzystałam z ich usług i powiem wam, że czasem można rozwiązać jakiś spór szybko i sprawnie bez awantur i tym podobnych sytuacji.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Prawo spółek - jaka kancelaria?

Post autor: balonik »

Jak najbardziej tego typu kwestie są niezwykle ważne i ja jestem zdania, że warto jest mieć sprawdzoną firmę do współpracy. Jako, że ja prowadzę spółkę za granicą to tak naprawdę dzięki firmie Thompson&Stein wszystko bez najmniejszego problemu w obszarze prawnopodatkowym udaje się załatwić.
ODPOWIEDZ