Praca w Holandii

Wszystko o najlepszych adwokatach i prawnikach.
Sześć

Praca w Holandii

Post autor: Sześć »

Czy ktoś może podpowiedzieć jak zrobić rozliczenie podatku za pracę w Holandii? Wydaje mi się że przysługuje mi zwrot, ale nie wiem jak się za to zabrać.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Praca w Holandii

Post autor: Rabka »

A skoro już o pracy za granicą mowa, to czy wiecie, w jaki sposób prawidłowo powinno się takiej pracy szukać? Na co zwracać uwagę? Ja ostatnio trafiłam na fajny artykuł na ten temat na stronie internetowej https://polandworkforce.com/jak-szukac- ... go-unikac/. Sądzę, że również i Was powinien on zainteresować ;)
Żaneta

Re: Praca w Holandii

Post autor: Żaneta »

A może chcecie znaleźć dobrą pracę w Niemczech? Sprawdźcie na stronę https://www.cefahrer.pl/ to oferta od dobrej firmy z Niemiec która poszukuje ludzi na stanowisko kierowca kategorii C+E. Jeśli posiadacie takie prawo jazdy to się zgłoście bo to atrakcyjne oferty. Poleca,.
Koćka

Re: Praca w Holandii

Post autor: Koćka »

Czasami warto poswiecic troche czasu na poszukiwania i znalezc prace w Polsce na dobrych warunkach. Mnie znajomy podrzucił mi linka do ogłoszeń tej firmy https://imex-logistics.pl/Praca.html tam szukają ciągle nowych pracowników z racji tego ze firma się rozwija niesamowicie
hallka

Re: Praca w Holandii

Post autor: hallka »

Rabka pisze: ↑27 wrz 2021, 8:35 A skoro już o pracy za granicą mowa, to czy wiecie, w jaki sposób prawidłowo powinno się takiej pracy szukać? Na co zwracać uwagę? Ja ostatnio trafiłam na fajny artykuł na ten temat na stronie internetowej . Sądzę, że również i Was powinien on zainteresować ;)
Też zastanawiałam się nad wyjazdem zagranicę, ale niestety nie, to nie dla mnie. Wolę budować swoją karierę tu na miejscu, a praca Rzeszów którą teraz mam jest naprawdę satysfakcjonująca. Fakt, zawsze można by więcej zarabiać, ale od początku nie można mieć wszystkiego. Z czasem będzie jednak na pewno lepiej
ODPOWIEDZ