Porady prawne z prawa cywilnego

Wszystko o najlepszych adwokatach i prawnikach.
Prawni Cywilne

Porady prawne z prawa cywilnego

Post autor: Prawni Cywilne »

Chciałbym polecić Państwu nasze usługi porad prawnych online z prawa cywilnego. Specjalizujemy się w sporządzaniu i sprawdzaniu umów, odszkodowaniach, naruszeniu dóbr osobistych, darowiznach i umowach dożywocia, windykacjach, nieruchomościach i innych. Udzielamy porad prawnych oraz sporządzamy pisma dla naszych klientów. Na rynku działamy od 14 lat i przez ten okres zrealizowaliśmy tysiące usług i mamy setki zadowolonych klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznanie się z naszą ofertą.
Leszek Maj

Re: Porady prawne z prawa cywilnego

Post autor: Leszek Maj »

Czytałem na stronie prawo-cywilne.info kilka fajnych artykułów dotycząc zakupu auta z wadami. Mój problem był o wiele bardziej skomplikowany i postanowiłem skorzystać z usług prawnych online w serwisie. Zadałem pytanie, otrzymałem wycenę opłaciłem i po kilku godzinach otrzymałem odpowiedź. Po uzyskaniu porady wiedziałem już na czym stoję i przekazałem sprzedającemu że znam swoje prawa i jak chce możemy iść do sądu i sprawę przegra dodatkowo straci dużo pieniędzy. Odzyskałem pieniądze i zwróciłem auto i dzięki udzielonej poradzie wygrałem i wyszedłem z opresji obronną ręką.
ODPOWIEDZ