Porady prawne z prawa cywilnego

Wszystko o najlepszych adwokatach i prawnikach.
Prawni Cywilne

Porady prawne z prawa cywilnego

Post autor: Prawni Cywilne »

Chciałbym polecić Państwu nasze usługi porad prawnych online z prawa cywilnego. Specjalizujemy się w sporządzaniu i sprawdzaniu umów, odszkodowaniach, naruszeniu dóbr osobistych, darowiznach i umowach dożywocia, windykacjach, nieruchomościach i innych. Udzielamy porad prawnych oraz sporządzamy pisma dla naszych klientów. Na rynku działamy od 14 lat i przez ten okres zrealizowaliśmy tysiące usług i mamy setki zadowolonych klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznanie się z naszą ofertą.
Leszek Maj

Re: Porady prawne z prawa cywilnego

Post autor: Leszek Maj »

Czytałem na stronie prawo-cywilne.info kilka fajnych artykułów dotycząc zakupu auta z wadami. Mój problem był o wiele bardziej skomplikowany i postanowiłem skorzystać z usług prawnych online w serwisie. Zadałem pytanie, otrzymałem wycenę opłaciłem i po kilku godzinach otrzymałem odpowiedź. Po uzyskaniu porady wiedziałem już na czym stoję i przekazałem sprzedającemu że znam swoje prawa i jak chce możemy iść do sądu i sprawę przegra dodatkowo straci dużo pieniędzy. Odzyskałem pieniądze i zwróciłem auto i dzięki udzielonej poradzie wygrałem i wyszedłem z opresji obronną ręką.
jari393

Re: Porady prawne z prawa cywilnego

Post autor: jari393 »

Gdybyście tylko potrzebowali odpowiedniej pomocy prawnej, to powinniście zerknąć sobie na ofertę kancelarii http://www.kancelariamm.pl/ . Tam z pewnością bez żadnego problemu będą w stanie Wam pomóc i zaoferują najciekawsze rozwiązania. Z Waszym problemem uda się coś zrobić!
dziastinaa

Re: Porady prawne z prawa cywilnego

Post autor: dziastinaa »

W tej kwestii ja wam powiem, że nie znam się na tym i dlatego pod wieloma względami mam problem. Na pewno rekompensata za koszty odzyskiwania należności są dla mnie ważne, bo jak już mam za coś płacić, to niech potem, po odzyskaniu długu, nie będzie to dla mnie kosztem. Na pewno to rozumiecie. Ciekawa jestem Waszych pomysłów. Jak to ogólnie wygląda?
ODPOWIEDZ