Poradnia prawna w Łodzi

Wszystko o najlepszych adwokatach i prawnikach.
Awatar użytkownika
Kwiatosława-63
Posty: 4
Rejestracja: 05 gru 2019, 14:39

Poradnia prawna w Łodzi

Post autor: Kwiatosława-63 »

Jeżeli szukacie dobrej poradni prawnej lub adwokata w Łodzi, mogę polecić wam poradniasalomon.pl. Wykształceni, inteligentni radcy prawni, którzy znają się na prawie jak mało kto. Serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
Greta
Posty: 87
Rejestracja: 01 wrz 2019, 18:42

Re: Poradnia prawna w Łodzi

Post autor: Greta »

W każdym większym mieście bez problemu znajdziemy pomoc prawną. Wiem, że np. obsługa prawna w Krakowie dostępna jest w Kancelarii Adwokackiej Justyny Migas. Kancelaria oferuje szeroki zakres usług - jak tu http://www.migas-adwokat.pl/zakres_dzialalnosci.php . Pomaga zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom.
Awatar użytkownika
showbiznes
Posty: 36
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:03

Re: Poradnia prawna w Łodzi

Post autor: showbiznes »

Jeśli szukacie porady lub pomocy z zakresu prawa karnego to polecam tą kancelarię https://mecenas-lodz.com.pl/ , jeśli znajdziemy się w pilnej potrzebie możemy kontaktować się o każdej porze dnia i nocy. Pomogą nam zarówno w sprawach które dotyczą jazdy po spożyciu alkoholu jak i nieco trudniejszych jak rozboje czy udział w grupie przestępczej. Każdy klient traktowany jest tam jednak z równie dużym zaangażowaniem.
Awatar użytkownika
Yuuka
Posty: 94
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:48

Re: Poradnia prawna w Łodzi

Post autor: Yuuka »

W Łodzi przyjmuje również adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska. Tutaj - http://www.lodz-adwokat.pl/ znajdziecie na nią namiary. Pani adwokat zajmuje się sprawami z rożnych gałęzi prawa. Ma duże doświadczenie i wiedzę prawną. Śmiałą możecie się do niej zgłosić.
ODPOWIEDZ