Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Wszystko o najlepszych adwokatach i prawnikach.
Awatar użytkownika
atena1973
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2020, 16:50

Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Post autor: atena1973 »

Jeśli będziecie kiedykolwiek potrzebować fachowego doradztwa w zakresie przedsiębiorczości rodzinnej lub prawa spółek, to polecam skontaktować się z kancelarią Grabowski i Wspólnicy. To grupa doświadczonych i kompetentnych prawników, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie i zawsze proponują korzystne dla niego rozwiązania.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Post autor: balonik »

Akurat ja jeszcze nie miałem okazji korzystać z takiej pomocy prawnej i w sumie to chyba niezbyt bym chciał co do tej sprawy. Mi bardzo spodobał się artykuł https://www.prawowity.pl/aktualnosci/18 ... czniczych/ mówiąco o tym jak podmioty lecznicze mogą korzystać z dedykowanej pomocy prawnej.
paweł

Re: Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Post autor: paweł »

Jeżeli macie problemy z pracodawcą i chcielibyście skorzystać z pomocy kancelarii prawnej, to zdecydowanie polecam tych fachowców: http://kancelaria-szczepanek.pl/prawo-pracy/ Jeżeli chodzi o prawo pracy to na pewno wam pomogą, rozwieją wszelakie wątpliwości, a w razie problemów na pewno wam pomogą :).
Weronika Piechłowska

Re: Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Post autor: Weronika Piechłowska »

Przy kupnie mieszkania zdecydowaliśmy się na kredyt hipoteczny we frankach. Mieliśmy duży problem z jego spłata, nie rozumieliśmy tych wszystkich artykułów i kodeksów z umowy. Musieliśmy korzystać ze wsparcia firmy specjalizującej się w tej dziedzinie. Wyjaśnili nam zasadność art 286 kk https://zyciebezkredytu.pl/artykul-286- ... -frankowe/ i innych punktów umowy. teraz całość jest jakby bardziej dla nas czytelna.
ODPOWIEDZ