Jesteś zadłużony?

Wszystko o najlepszych adwokatach i prawnikach.
Awatar użytkownika
Zazula
Posty: 54
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:13

Jesteś zadłużony?

Post autor: Zazula »

Wydaje Ci się, że pętla zadłużenia to koniec świata? Wcale nie musi tak być! Pomożemy Ci się z niej wydostać! Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić: http://stopwindykacji.prawnik20.pl/t8UZb9
Awatar użytkownika
natik
Posty: 69
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:31

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: natik »

Oby nigdy nie być w takiej sytuacji. Zadłużenia to nic dobrego. Moim finansowym problemem okazały się rosnące raty przy kredycie we frankach. Różnica robiła się spora. Teraz chociaż frankowicze nie są sami, orzeczenie TSUE dało też zielone światło do działania. Ja korzystam z pomocy https://cleverstep.pl/ , pomagają ubiegać się o swoje że tak powiem. Mogę ich szczerze polecić jeśli też macie kredyt we frankach.
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 32
Rejestracja: 12 cze 2020, 9:33

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: farah557 »

Z moim kredytem frankowym miałem niemały problem ale trafiłem z polecenia na Pana Rafała z https://www.kancelaria-walterowicz.pl/kredyty-frankowe/ i poprowadził pięknie sprawę. Już po wszystkim, mam czysty rachunek.
małgosia1

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: małgosia1 »

Ja natomiast polecam kancelarię https://pzadwokaci.pl/.
Mój przypadek był naprawdę beznadziejny. Wzięłam kredyt we frankach i potem zaczęłam tonąć w długach. Dzięki pomocy kancelarii w końcu wyszłam na prostą. Kancelaria zajmuje się sprawami frankowiczów już od kilku lat, dlatego można liczyć na ich rzetelną pomoc. Jakby ktoś był zainteresowany, to analizę umowy kredytowej mają bezpłatną, więc myślę, że tym bardziej warto spróbować. :)
Awatar użytkownika
enika
Posty: 79
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:49

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: enika »

Też mi się wydaje, że zadłużenie to wcale nie jest koniec świata. Najważniejsze to nie można się załamywać i trzeba się zastanowić i odpowiednio podejść do tematu. Jeśli mamy problem ze spłatą rat w różnych placówkach to tutaj świetnie się sprawdzi pomoc jaką jest kredyt konsolidacyjny .
kłapoś

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: kłapoś »

Byłam zadłużona i to po pachy, miałam już emocjonalne załamanie bo myślałam, że nie wyjdę z tej opresji. Jednak uratowała mnie pożyczka oddłużeniowa i szczerze polecam to rozwiązanie każdemu kto boryka się z długiem lub problemami z regularną spłatą zadłużenia
ODPOWIEDZ