Jak otworzyć spółkę

Wszystko o najlepszych adwokatach i prawnikach.
Awatar użytkownika
NobleA
Posty: 116
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:50

Jak otworzyć spółkę

Post autor: NobleA »

Znacie się na tym? Ja myślałem, żeby skorzystać z usług profesjonalnej kancelarii. Chyba skusze się na https://ktmh.pl/jak-zalozyc-spolke-z-o- ... -po-kroku/ bo według mnie mają najlepsze doświadczenie w tym zakresie.
Bo prawdziwa moc jest tam, gdzie ciemność i krew.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Jak otworzyć spółkę

Post autor: balonik »

Ja także się nad tym zastanawiałem i u mnie przede wszystkim wchodziła kwestia posiadania spółki za granicą. Mogę dodać, że właśnie dlatego skontaktowałem się z firmą http://www.thompsonstein.com/ która bez najmniejszego problemu pomogła mi w moich planach. Dlatego oczywiście ją polecam.
Ważka

Re: Jak otworzyć spółkę

Post autor: Ważka »

Ja również się niedawno nad tym zastanawiałam gdyż tak naprawdę jeśli chodzi o prowadzenie działalności to również zastanawiam się nad spółką. Tym bardziej, że bardzo dokładnie na stronie https://www.pewnybiznes.info/przebiega-gotowej-spolki/ opisano zasadę tego jak w ogóle przebiega proces zakupu gotowej już spółki.
Kałuża

Re: Jak otworzyć spółkę

Post autor: Kałuża »

Faktycznie dla wielu osób to może być nie lada problem i ja jestem zdania, że przede wszystkim warto jest posiadać odpowiednią wiedzę na ten temat. Muszę przyznać, że mi doskonale pomogła wiedza z artykułu https://biznes-time.pl/zalozenie-spolki ... -pamietac/ gdzie właśnie fajnie to wszystko zostało opisane.
ODPOWIEDZ