e-sąd - potrzebny mi prawnik?

Wszystko o najlepszych adwokatach i prawnikach.
Awatar użytkownika
konradsiowykonradzaw
Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2019, 17:37

e-sąd - potrzebny mi prawnik?

Post autor: konradsiowykonradzaw »

A może wszystkie procedury są na tyle klarowne i zrozumiałe, że pomoc specjalisty wcale nie jest warunkiem koniecznym? No bo gdyby bazować na opisie postępowania, jaki zamieszczono na https://e-sad.info.pl/epu-e-sad/jakie-s ... do-e-sadu/ to odnoszę takie wrażenie, że wszystko dzieje się prawie automatycznie - i wystarczy zaglądać do panelu internetowego, żeby być na bieżąco ze stanem sprawy.
Ale to tylko moje, niezobowiązujące przemyślenia. Bo może rzeczywistość jest bardziej skomplikowana, niż mi się wydaje :ugeek: ?
Awatar użytkownika
natik
Posty: 69
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:31

Re: e-sąd - potrzebny mi prawnik?

Post autor: natik »

Z tej formy usług prawnych nigdy nie korzystałam. Z resztą jestem zdania, że nie ma jak na żywo mieć kontakt z adwokatem jeśli jest jakiś problem, który wymaga porady adwokata. Byłam w takiej sytuacji. Wtedy bardzo mi pomógł adwokat Łukasz Węgłowski z kancelarii Węgłowski w Szczecinie. Bardzo kompetentny i profesjonalny.
śierkamimyję

Re: e-sąd - potrzebny mi prawnik?

Post autor: śierkamimyję »

Myślę że i w takiej sprawie warto zgłosić się do tej kancelarii w łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/ , nie ma oczywiście ograniczeń jeśli chodzi o obszar działania, jeśli będzie trzeba pomogą i na końcu Polski. Kancelaria ma duże doświadczenie w tego typu sprawach, jeśli dochodzi do zatrzymań są również bardzo pomocni. Pomagają w trudnych postępowaniach, udział w grupach przestępczych, rozboje a nawet morderstwa to ich codzienność. Jeśli jesteśmy ofiarą przestępstwa również znajdziemy tam wsparcie.
Awatar użytkownika
Despero
Posty: 68
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:20

Re: e-sąd - potrzebny mi prawnik?

Post autor: Despero »

Prawnicy pomagają w wielu sytuacjach, warto znaleźć dobrego specjalistę od prawa. Zobaczcie sobie tu może firmę http://sterrn.pl i ich pomoc przy windykacji należności. Znajdziecie tu pomoc w takich sytuacjach.
AdamŻ

Re: e-sąd - potrzebny mi prawnik?

Post autor: AdamŻ »

Cześć. Jeśli macie jakąś sprawę związaną z windykacją i szukacie profesjonalisty, który wam pomoże to dobrze trafiliście http://www.aif.com.pl/pytania-i-odpowie ... ja-sadowa/ ja jestem bardzo zadowolony z ich usług
kaźda

Re: e-sąd - potrzebny mi prawnik?

Post autor: kaźda »

Jeśli chodzi o pieniądze czy zadłużenie to w kancelarii Lexa znajdziesz pomoc, na każdym etapie postepowań. Zadzwoń prawnicy KRAKÓW: +48 690 028 931 lub prawnicy KATOWICE: +48 690 028 932 , ocenia problem i znajda wyjście
Matełko

Re: e-sąd - potrzebny mi prawnik?

Post autor: Matełko »

AdamŻ pisze: ↑27 paź 2020, 14:25 Cześć. Jeśli macie jakąś sprawę związaną z windykacją i szukacie profesjonalisty, który wam pomoże to dobrze trafiliście http://www.aif.com.pl/pytania-i-odpowie ... ja-sadowa/ ja jestem bardzo zadowolony z ich usług
Świetna kancelaria. Na pewno pomoże.
Król11

Re: e-sąd - potrzebny mi prawnik?

Post autor: Król11 »

ja bym nie ryzykował i mimo wszystko zgłosił się po pomoc prawną. Uderzaj do nich: https://www.kancelariasobota.pl/ są bardzo dobrzy i myślę, że będą w stanie coś doradzić.
ODPOWIEDZ