długi

Wszystko o najlepszych adwokatach i prawnikach.
Awatar użytkownika
muna
Posty: 16
Rejestracja: 28 wrz 2019, 7:50

długi

Post autor: muna »

Jak poradzić sobie z długami? Czy warto rozważyć współpracę z http://przeciwegzekucja.pl/ ?

odpowietrzacze grzejników
Awatar użytkownika
zienek
Posty: 9
Rejestracja: 06 wrz 2019, 19:05

Re: długi

Post autor: zienek »

Wszystko zależy od tego, czy mamy do czynienia z osobą prywatną, czy z przedsiębiorcą. Osoba fizyczna, która jest zadłużona może złożyć do sądu wniosek o upadłość konsumencką, bardziej restrykcyjne prawo dotyczy ogłoszenia upadłości przez przedsiębiorców. Dochodzi wtedy kwestia kategorii wierzytelności. Z zagadnieniem można zapoznać się na https://wyzerujdlugi.pl/blog/kategorie- ... losciowym/, ma to w szczególne znaczenie, jeśli masa upadłościowa nie wystarcza na zaspokojenie wszystkich wierzytelności.
Awatar użytkownika
Serferka
Posty: 69
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: długi

Post autor: Serferka »

Ciężka sprawa, na pewno tu nie można panikować, trzeba przyjać dobrą strategię na wyjście z długów. Na pewno nie zaciągać nowych... Może i pomoc adwokata tu będzie niezbędna. Może warto skonsultować się z http://adwokat-nawojski.pl i sprawdzić jak wygląda wasza sytuacja od strony prawnej
Awatar użytkownika
Nemo
Posty: 63
Rejestracja: 12 wrz 2019, 10:35
Kontakt:

Re: długi

Post autor: Nemo »

Sporo zależy od tego o jakie dokładnie długi chodzi.
Taśmy transportowe modułowe od Eurotex.
Awatar użytkownika
pojq889
Posty: 219
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:27

Re: długi

Post autor: pojq889 »

Dokładnie - mają problemy z długami, których nie da się rozwiązać można zerknąć sobie na stronę http://viavision.pl/na-czym-polega-i-cz ... sci-firmy/ i sprawdzić, co w tym zakresie można zdziałać. Informacje na pewno są bardzo pomocne, więc korzystajcie, jeśli tylko macie potrzebę.
Awatar użytkownika
kolumbijka
Posty: 95
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:24

Re: długi

Post autor: kolumbijka »

Popytaj lokalnie znajomych i przyjaciol, mysle, ze podpowiedza Ci kogos sprawdzonego - mi wlasnie tak przyjaciolka w Szczecinie polecila adwokata Łukasza Węgłowskiego - już na pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam w dobre ręcę i miałam przeczucie, ze sprawa zakonczy sie sukcesem :) I wlasnie tak bylo, a przez caly jej proces moglam liczyc na wsparcie i wiedze Pana Wegłowskiego
Awatar użytkownika
fetka
Posty: 66
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:37

Re: długi

Post autor: fetka »

Niestety w życiu nie zawsze wychodzi nam tak jakbyśmy tego chcieli dlatego też bierzemy w nagłych sytuacjach pożyczki. Nie zawsze tę decyzję przemyślimy. Zastanawiam się nad tym czy można jakoś wybrnąć z nakazu zapłaty takiego długu? Chciałabym jakoś z tego wybrnąć i tak znalazłam taki sprzeciw od nakazu zapłaty wzór Mam nadzieję, że dzięki temu jakoś dam sobie z tym radę
koźma

Re: długi

Post autor: koźma »

Wszelkie działania zmierzające do oddłużenia skutecznie prowadzi kancelaria Lexa, myślę, że warto z nimi się skontaktować by pozbyć się długów ale i zachować majątek
cześka

Re: długi

Post autor: cześka »

Na https://kancelarialexa.pl/ można doczytać czym Lexa się jeszcze zajmuje bo sukcesów mają wiele w oddłużaniu ale też pomagają frankowiczom czy odzyskują należności na zlecenie klienta.
Kaśka

Re: długi

Post autor: Kaśka »

Jeżeli nastąpi niewypłacalność przedsiębiorcy, to jest to powód do ogłoszenia upadłości spółki, nie ma sensu brnąć w długi. Więcej na temat ogłoszenia upadłości znajdziesz na stronie https://pgng.pl/upadlosc-spolki-pierwsze-kroki/
Ząb

Re: długi

Post autor: Ząb »

Jeżeli zdarzyło wam się kiedykolwiek czekać na zapłatę za czynsz lub za zamówienie, to polecam wam w takich sytuacjach korzystać z pomocy takich firm, jak ta https://solidnewezwanie.pl/ Gdy ja byłam zmuszona się prosić i przypominać o zapłacie za czynsz za zaległe miesiące, to już powoli traciłam nadzieję na odzyskanie pieniędzy. Jednakze na szczęście trafiłam na sprawdzoną firmę, która szybko się z tym rozprawiła. Poprzez formularz na ich stronie internetowej, można zgłosić swoją prośbę załączając odpowiednie dokumenty dla potwierdzenia. Następnie kancelaria wysyła listowne wezwanie do zapłaty, a jak to nie pomoże, to zostaje tylko windykacja. :)
Awatar użytkownika
pojq889
Posty: 219
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:27

Re: długi

Post autor: pojq889 »

Wydaje mi się, że czasem jedynym rozwiązaniem jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej, więc myślę, że warto byłoby się nad tym wszystkim zastanowić. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie, jeśli nie potrafimy poradzić sobie z problemami.
Awatar użytkownika
Antonika
Posty: 57
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:41

Re: długi

Post autor: Antonika »

Nic przyjemnego, najlepiej jak najszybciej się z tym poradzić. Sytuacje są różne i nie można osądzać jak się nie zna całych okoliczności. W niektórych sytuacjach zaangażowany jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny tu firma http://pozwaniprzezfundusz.pl będzie w stanie wam pomóc uporać się z długami.
Awatar użytkownika
Willy Wonka
Posty: 126
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:23

Re: długi

Post autor: Willy Wonka »

Najgorzej jak prowadzimy firmę i co chwilę ktoś jest nam dłużny pieniądze za niezapłacone faktury. W takim przypadku najlepiej skorzystać z usług firmy windykacyjnej takiej jak https://www.icg-group.com/. Dzięki temu znacznie szybciej odzyskamy swoje pieniądze - bez nerwów i utraty czasu.
Paweł W

Re: długi

Post autor: Paweł W »

zienek pisze: ↑31 gru 2019, 8:42 Wszystko zależy od tego, czy mamy do czynienia z osobą prywatną, czy z przedsiębiorcą. Osoba fizyczna, która jest zadłużona może złożyć do sądu wniosek o upadłość konsumencką, bardziej restrykcyjne prawo dotyczy ogłoszenia upadłości przez przedsiębiorców. Dochodzi wtedy kwestia kategorii wierzytelności. Z zagadnieniem można zapoznać się na https://wyzerujdlugi.pl/blog/kategorie- ... losciowym/, ma to w szczególne znaczenie, jeśli masa upadłościowa nie wystarcza na zaspokojenie wszystkich wierzytelności.
Musiałem zgłosić upadłość konsumencką, w mojej sytuacji bardzo pomógł mi adwokat Paweł Marchewka - https://www.adwokatmarchewka.pl, polecam skorzystać z jego pomocy jeśli znajdziecie się w takiej samej sytuacji,
długosz

Re: długi

Post autor: długosz »

muna pisze: ↑21 gru 2019, 12:20 Jak poradzić sobie z długami? Czy warto rozważyć współpracę z http://przeciwegzekucja.pl/ ?
Uważam, że takie działanie to tylko granie na zwłokę. W mojej sytuacji bardzo skuteczna okazała się współpraca z detektywem https://prywatny-detektyw-katowice.pl/w ... -katowice/. Po dwóch latach bujania się z biurami windykacyjnymi itp załamałem ręce, to była chyba ostatnia szansa na odzyskanie kasy. I udało się, szybciej niż się tego spodziewałem.
ODPOWIEDZ