Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Produkcja mebli, sprzętu i wyposażenia. Znasz profesjonalistów, których możesz polecić? Daj znać.
Awatar użytkownika
ulakita
Posty: 44
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:34

Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: ulakita »

Witajcie :) korzystacie czasem z zabiegów medycyny estetycznej ? Ja planuje zrobić sobie kilka i jak rozglądałam się za jakimś dobrym gabinetem to trafiłam na wzmiankę na temat Magicznej Kliniki. Myślicie, że warto się tam wybrać ?
Awatar użytkownika
ludvina
Posty: 64
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:50

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: ludvina »

a tak się składa, że byłam u nich jakieś 2 miesiące temu na pierwszym zabiegu i w ubiegłym tygodniu już zaklepałam sobie termin na grudzień na drugą wizytę :) także warto :)
Awatar użytkownika
ulakita
Posty: 44
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:34

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: ulakita »

oo super a zdradzisz mi u kogo byłaś i jaki zabieg robiłaś ?
Awatar użytkownika
ludvina
Posty: 64
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:50

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: ludvina »

wiesz co mój zabieg polegał na powiększaniu ust i robił go dr Robert :) Ja sama na początku myslałam o takim standardowym zabiegu ale pan dr po konsultacji zaproponował mi ogólną poprawę symetrii i powiększenie tylko górnej wargi ( bo uznał, ze z tą dolną wszystko jest ok i nie warto przedobrzyć). Super jest tu własnie to, że nie naciągają na niepotrzebne zabiegi i koszta ale proponują najbardziej korzystne rozwiązania dla każdego :)
Awatar użytkownika
ulakita
Posty: 44
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:34

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: ulakita »

wow to rzeczywiście raczej niespotykane, bo w innych miejscach to raczej jak widzą, ze klient chce zrobić jakiś zabieg to na wszystko się godzą :) W takim razie nie czekam dłużej i zaklepuje jakiś wolny termin :)
Awatar użytkownika
Serafinka88
Posty: 22
Rejestracja: 04 gru 2019, 12:42

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: Serafinka88 »

jeżeli chodzi o Szczecin, to ja miałam akurat powiększane usta w Royal Clinic, a dokładniej był to kwas restylane Kysse ;) Super naturalny efekt, bez zadnych grud. A co do wspomnianej kliniki to nie kojarzę akurat ;)
Awatar użytkownika
geman
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 18:19

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: geman »

Kompletnie jest mi to bezużyteczne. Może jednak inni forumowicze na tym skorzystają.
Człowiek owładnięty nową ideą jest wariatem, dopóki idea ta nie odniesie sukcesu.
Awatar użytkownika
ludvina
Posty: 64
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:50

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: ludvina »

ulakita to jak już uda się umówić na konsultację i będziesz po to daj znac, jestem bardzo ciekawa Twoich wrażeń :)
Awatar użytkownika
ulakita
Posty: 44
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:34

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: ulakita »

byłam na wizycie jakoś w połowie grudnia. no co wrażenia mega pozytywne, czułam się dopieszczona pod każdym względem. mega dokładna konsultacja, pomoc w dobraniu najlepszego zabiegu. no i sama cena baaardzo konkurencyjna. na pewno będę tu wracać :)
Awatar użytkownika
ludvina
Posty: 64
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:50

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: ludvina »

no to super, byłam pewna, ze będziesz zadowolona :) a do jakiego lekarza trafiłaś ?
Awatar użytkownika
ulakita
Posty: 44
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:34

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: ulakita »

o kurcze wiesz co nazwisko mi wyleciało z głowy na ten moment ale była to kobieta - przesympatyczna, otwarta i taka bardzo kontaktowa. mam nadzieje, że jak się zapisze kolejny raz to też do niej trafie :)
Awatar użytkownika
sunrise
Posty: 28
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:50

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: sunrise »

U mnie pani doktor Iwona Cimaszkiewicz modelowała mi usta, nie wiem, jak u was ;) . Akurat udało mi się na promocyjny termin dostać i faktycznie, efekt jest świetny. Aż ma się wrażenie, że wszystko wygląda jak "z żurnala" ;) . Mam świetne usta.
Awatar użytkownika
sing
Posty: 42
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:05

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: sing »

Ano widzicie, też tam byłam, ale w kompletnie innej sprawie, bardziej związanej z poceniem. I też mam dobre doświadczenia, nie wiem, jak z estetyką. Chociaż nie powiem, marzą mi się pełniejsze usta, jak Twoje, sunrise..
Awatar użytkownika
sing
Posty: 42
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:05

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: sing »

Ogólnie wcześniej to nie robiłam sobie takich rzeczy, stąd może moje przerażenie, ale w zasadzie to co nowe zawsze mnie jakoś tak negatywnie nastrajało, także rozumiecie, nie jest dobrze..
Awatar użytkownika
sunrise
Posty: 28
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:50

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: sunrise »

patrz, jak się spotkałyśmy, właśnie weszłam Ci odpisać.. ;) nie ma się czego bać, ani blokować. wiesz, że robisz to przede wszystkim dla siebie, prawda? o ile problem pocenia to po prostu komfort życia, to jednak usta będą dla Ciebie... jakby to powiedzieć... dowartościowaniem. ja jeszcze pomyślę nad cieniami pod oczami, coś można z tym zrobić. Tylko najpierw niech się nacieszę ustami, których wcześniej nie miałam.
Awatar użytkownika
sing
Posty: 42
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:05

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: sing »

dzięki za Twoją opinię i próbę uspokojenia myśli. Podjęłam decyzję, że co to, raz się żyje, spróbuję i zobaczę czy potem wrócę, czy jednak nie. Mam nadzieję, że tak, bo jednak na jednym zabiegu kończyc...

pokrowce na krzesła szycie
Awatar użytkownika
karinah
Posty: 60
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:20

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: karinah »

Pozwólcie, że się dołączę, bo wiem co nieco na temat tego miejsca. Na pewno na zabieg z wykorzystaniem nici PODO warto się wybrać. Efekt, po zagojeniu, może naprawdę zaskakiwać , jak tu dziewczyny piszą. Sing, bedzie dobrze Grunt to podejść do tego jak do nagrody, nie kary.
Awatar użytkownika
pojq889
Posty: 217
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:27

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: pojq889 »

Jeśli miałabym mówić o swoich spostrzeżeniach i opiniach, to mogłabym jak najbardziej pochwalić to miejsce, z perspektywy zabiegu dynamicznego remodelingu tkanek. Efekty bardzo mnie zaskoczyły, bo skóra wygląda dużo młodziej. Zabiegu nie wybierałam sama. Wszystko dopasowała do mnie Pani doktor Olga Bobowska, za co jestem wdzięczna.
julka322

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: julka322 »

Też właśnie zastanawiałam się nad tym, czy wybrać Magiczną Klinikę, no i przyznam, że zaskoczyliście mnie tymi pozytywnymi opiniami. Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że warto wybrać Magiczną Klinikę :)
żana032

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: żana032 »

Miałam okazję załapać się tam na bardzo fajną zniżkę, która dotyczyła powiększania ust. Muszę przyznać, że zabieg był wykonany w 100% prawidłowo, a efekty są po prostu świetne! Myślę, że będziecie tak samo zadowolone, jak ja!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 251
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:10

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: mczay »

O super! Muszę sprawdzić, czy ta zniżka jest jeszcze dostępna, no bo sama chętnie bym się zapisała na powiększanie ust, skoro macie o tym miejscu takie świetne opinie. Mam nadzieję, że i ja będę tam samo zadowolona i będę cieszyła się nowymi ustami :D

glock m 21
skośna

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: skośna »

Lata lecą, także też powoli zastanawiam się nad poddaniem się drobnym zabiegom medycyny estetycznej, nie wiem czy akurat wypełniłabym zmarszczki, ale może jakiś zabieg laserowy albo wampirzy lifting? Co polecacie? Chętnie poczytam porady, jakie zabiegi w waszym przypadku były skuteczne.
ryśkax4

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: ryśkax4 »

Ja nie decyduje się poki co na zabiegi bardzo inwazyjne, ale wypelnianie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego jest spoko, od razu człowiek lepiej wygląda, nieco młodziej. Poczytaj sobie na ten temat. W magicznej klinice są wykonywane takie zabiegi, co więcej na FB można sobie zobaczyć efekty tj. pacjentki przed i po.
maćkowska

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: maćkowska »

Fakt szybko można się z nimi skontaktować na fejsbooku, chyba szybciej, niż telefonicznie. Obsługa miła, można się wszystkiego wypytać i tylko czekać aż nadejdzie ustalony termin. Ogólnie nie miałam obaw przed pójściem na konsultacje, zaczęłam się bać dopiero na zabiegu. Niby prosta sprawa, bo wypełniałam zmarszczki,ale wiecie... byłam pierwszy raz.
kaśkanowak

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: kaśkanowak »

Przekroczyłam magiczną 30-stke i myślę, że czas zadbać o swoją cerę.... tzn cały czas warto o nią dbać, ale piszę w kontekście zabiegów odmładzających. Jakie zabiegi polecacie? Ja mam problem z przesuszeniem skóry, do tego zauważyłam, że lekko opada, tzn pojawia się bruzda nosowa-wargowa. jak się jej pozbyć.... ?
kalinaśka444

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: kalinaśka444 »

Świetne efekty wygładzania zmarszczek, polecam. Po konsultacji lekarz od razu przeszedł do rzeczy, bałam się jak diabli, bo to pierwszy tego typu zabieg, ale opłacało się. A ceny? naprawdę bardzo atrakcyjne w przeciwieństwie do innych tego typu gabinetów.
saruśka5643

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: saruśka5643 »

A w Rzeszowie przyjmują? Kurcze od dłuższego czasu myślę o powiększeniu ust i nie wiem sama, czy się zdecydować. Obecnie bardzo dużo dziewczyn decyduje się na taki zabieg, ale ja jakiś strach mam, że coś pójdzie nie tak i efekt nie bedzie zadowoalający. Jest któraś z Was po takim zabiegu?
brzezińska

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: brzezińska »

Kojarzę i jestem właśnie umówiona na konsultację z lekarzem w Krakowie. Czekam z niecierpliwością na 9 kwietnia, mam nadzieje, że zakwalifikuję się na zabieg i w końcu pozbędę się nieestetycznych zmarszczek wokół ust, bo to moja zmora od dłuższego czasu.
eurełka

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: eurełka »

brzezińska pisze: ↑01 kwie 2021, 12:17 Kojarzę i jestem właśnie umówiona na konsultację z lekarzem w Krakowie. Czekam z niecierpliwością na 9 kwietnia, mam nadzieje, że zakwalifikuję się na zabieg i w końcu pozbędę się nieestetycznych zmarszczek wokół ust, bo to moja zmora od dłuższego czasu.
Zmarszczki palacza? Ja z kolei mam problem z lwią zmarszczką, jak nie uda mi się jej pozbyć tj. rozmasować, to chyba zdecyduje się na kwas hialuronowy.
aguś043222

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: aguś043222 »

Oczywiście, że kojarzę! Magiczna Klinika to miejsce, które bardzo często odwiedzą, ponieważ walczę z redukcją blizna potrądzikowych na mojej skórze. Mam nadzieję, że efekt będzie naprawdę świetny, bo już widzę pierwsze zmiany, które są bardzo widoczne. Wam też polecam.
amiś4333

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: amiś4333 »

Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów robionych w magicznej klinice. ostatnio byłam na 2gim zabiegu wypełnianiu doliny łez kwasem hialuronowym, efekt ma się utrzymywać do 18 miesiecy więc super :) mili i zaangażowani lekarze, bardzo konkurencyjne ceny :)
lexy6

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie. Kojarzy ktoś ?

Post autor: lexy6 »

amiś4333 pisze: ↑11 maja 2021, 22:23 Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów robionych w magicznej klinice. ostatnio byłam na 2gim zabiegu wypełnianiu doliny łez kwasem hialuronowym, efekt ma się utrzymywać do 18 miesiecy więc super :) mili i zaangażowani lekarze, bardzo konkurencyjne ceny :)
I jak efekt po wypełnianiu doliny łez? też się wybieram.
ODPOWIEDZ