Części do auta

Gdzie kupić części samochodowe, a gdzie opony? Opinie, nowości, rady.
Awatar użytkownika
Inocenty_60
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 14:00

Części do auta

Post autor: Inocenty_60 »

Cześć, polecicie mi jakieś dobre sklepy internetowe z częściami do auta? Na moje oko malexa.pl ma całkiem w porządku ofertę. Może ktoś z was już coś stamtąd zamawiał?
Awatar użytkownika
otniel-93
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2020, 6:46

Re: Części do auta

Post autor: otniel-93 »

Jak dla mnie Malexa jest numerem jeden wśród internetowych sklepów moto. Sam wielokrotnie robiłem tam zakupy i właściwie nie zamierzam tego zmieniać. Ostatnio zamówiłem nawet nowy czujnik temperatury wody i obecnie czekam na paczkę, ale na pewno wszystko będzie w porządku ;)
Awatar użytkownika
pojq889
Posty: 217
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:27

Re: Części do auta

Post autor: pojq889 »

Jakie części do auta Waszym zdaniem są najbardziej popularne? Nie mam zielonego pojęcia, gdzie szukać pomocy.

___
Praca Bielsko
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Części do auta

Post autor: Rabka »

Moim zdaniem w części i różnego rodzaju akcesoria do samochodów najlepiej zaopatrywać się przez internet. Jeśli na przykład ktoś z Was szukałby profesjonalnej wyciągarki do samochodu terenowego, to polecam zajrzeć na stronę https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki. Jak widać mają tam spory wybór takich wyciągarek - ręcznych, hydraulicznych i elektrycznych, które można tam zamówić po niewygórowanych, atrakcyjnych cenach ;)
łukasz81

Re: Części do auta

Post autor: łukasz81 »

otniel-93 pisze: ↑19 sty 2021, 0:48 Jak dla mnie Malexa jest numerem jeden wśród internetowych sklepów moto. Sam wielokrotnie robiłem tam zakupy i właściwie nie zamierzam tego zmieniać. Ostatnio zamówiłem nawet nowy ... i obecnie czekam na paczkę, ale na pewno wszystko będzie w porządku ;)
Gdzie kupujecie?

___
hurt kurtki
ODPOWIEDZ