nowe mieszkania

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Adamuś213144

nowe mieszkania

Post autor: Adamuś213144 »

Witam, macie problem z wyborem dewelopera? Jeśli zastanawiacie się od którego dewelopera kupić mieszkanie to na stronie https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... ce-krakow/ znajdziecie dewelopera, który ma do zaoferowania naprawdę dużo mieszkań. Co sądzicie o tym deweloperze?
Awatar użytkownika
monia
Posty: 56
Rejestracja: 18 paź 2019, 7:27

Re: nowe mieszkania

Post autor: monia »

Adamuś213144 pisze: 28 sty 2021, 15:52 Witam, macie problem z wyborem dewelopera?
Nie mam takiego problemu. Ja dewelopera Atal od którego kupiłam mieszkanie i bardzo dokładnie go sprawdziłam a jest to firma rzetelna, solidna, dobrze zarządzana, notowana na giełdzie, z przejrzystą sytuacja finansową, id tego dewelopera nie obawiałam się zakupu mieszkania
Awatar użytkownika
natik
Posty: 69
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:31

Re: nowe mieszkania

Post autor: natik »

Nowe czy używane, najważniejsze żeby mieć coś swojego moim zdaniem. Co do wyboru to dużo zależy od dostępnych środków finansowych. Swoje mieszkanie kupowałam w Warszawie i mimo, że na rynku wtórnym to naprawdę jestem zadowolona jak trafiłam. Poprzedni właściciel chwalił też Per modum czyli zarządcę nieruchomości, który jest na moim osiedlu. Teraz sama mogę potwierdzić, że to mega profesjonalny zarządca.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: nowe mieszkania

Post autor: balonik »

Czasami faktycznie kupno nowego mieszkania jest fajne, ale również jakaś część osób na pewno swoje nieruchomości sprzedaje. Ja właśnie byłem w tej grupie i zależało mi na szybkim zbyciu mojego mieszkania. Fajnie, że firma http://kupimytwojem.pl/ bez większego problemu zdecydowała się ode mnie je skupić.
ODPOWIEDZ